Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Assassin’s Creed Origins: The Curse of the Pharaohs – Premierowy zwiastun i świeży gameplay [WIDEO]

hraboll poniedziałek, 12 marca 2018, 13:10 News

Duże rozszerzenie już jutro trafi do sprzedaży.

13 marca będziemy świadkami przesuniętej o tydzień premiery dodatku Curse of the Pharaohs. Fabularne rozszerzenie przeniesie nas do Teb, uaktualniona mapa świata obejmie też obszary należące do słynnej Doliny Królów. Zbadamy tamtejsze grobowce i przy okazji wyprawimy się do egipskich zaświatów. Na nowym terytorium czeka na nas wiele sekretów i tradycyjnych znaków zapytania. Ponadto podniesiono maksymalny poziom doświadczenia (do 55), a piętnaście dodatkowych punktów umiejętności możemy spożytkować na siedem nowych zdolności. 


Klątwę faraonów wyceniono na około 80 złotych (oczywiście posiadacze przepustek sezonowych pobiorą pakiet bez dodatkowych kosztów). Jutrzejsza premiera dotyczy wszystkich platform (PC, PS4 i XBO). Poniżej możecie zobaczyć pierwsze minuty nowej przygody. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 14 marca 2018, 19:07   Auron25
W Assassin's Creed nie było jeszcze takiego wyzwania. Na poziomie Koszmar przy włączonym skalowaniu poziomów każdy faraon potencjalnie może gracza poskładać na hita. Nie ukrywam, po kilkunastu nieudanych podejściach (z których na każde trzeba czekać, bo faraoni spawnują się losowo i dość szybko znikają) mam już mocno podwyższone ciśnienie. :D
wtorek, 13 marca 2018, 9:31   Mardzino
Gra dla fanów animowanego "Papirusa";]
wtorek, 13 marca 2018, 1:58   gamingman21
w którymś patchu wcześniej w opcjach odhacza się skalowanie przeciwników do ciebie. Warto zagrać ale the hidden ones warto odpuścić.
poniedziałek, 12 marca 2018, 23:16   korinogaro
@asasyn123, gra spoko jednak cierpi na typowe bolączki otwartego świata gdzie przeciwnicy nie skalują się do ciebie poziomem. Innymi słowy jeśli zaczniesz łazić na lewizny odkrywać różne miejsca itd. i nie trzymasz się wyznaczonego główniejszymi zadaniami szlaku to bardzo szybko kończysz mając kilka poziomów więcej niż wymagania danego zadania. Innymi słowy trzeba uważać bo łatwo można skończyć z grą nie stawiającą wyzwań.
poniedziałek, 12 marca 2018, 20:40   Scorpix
@asasyn123
Warto. Kupiłem grę w zamiast Battlefront 2 i nie żałuję tego. 8+/10 i znaczek jakości.
poniedziałek, 12 marca 2018, 19:51   asasyn123
ludzie kto grał, warto tą grę kupic? czy to jeszcze jest assassins creed?
poniedziałek, 12 marca 2018, 19:25   brylas1973
@matysiak Mercyful Fate -grupa mojego dzieciństwa i ten wokal Kinga Diamonda.
poniedziałek, 12 marca 2018, 18:49   tomi111
Oby te zjawy i zmory utrzymały klimat Assassyna.
poniedziałek, 12 marca 2018, 16:33   gamingman21
Hidden ones to trochę taki nie dorobiony dodatek. Moje zdanie. Mam nadzieję że ten będzie lepszy.
poniedziałek, 12 marca 2018, 15:48   czorcik696
Season Pass kupiony, Hidden Ones ukończone, niech mnie przeklną faraony jedne.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
29

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z