Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBattlefield V: Dalsze przecieki

Papkin sobota, 10 marca 2018, 15:45 News

Drugowojenny Battlefield wydaje się wyjątkowo nieszczelny.

Dlaczego? Bo notorycznie przecieka! Najpierw poznaliśmy jego realia i ujrzeliśmy roboczą wersje logo, następnie dowiedzieliśmy się, że gra nie powieli błędu Battlefronta II i nie zaoferuje skrzynek z łupami, których zawartość miałaby wpływ na nasze wyniki. Kilka dni temu pojawiło się zaś sporo szczegółów na temat kampanii i co-opa.

Duet EA & DICE oficjalnie nie potwierdził istnienia tytułu, ale właśnie otrzymaliśmy kolejne poszlaki. Za najnowszy wyciek odpowiada jutuber Drakesden, o którego wiarygodności zaświadcza AlmightyDaq, autor wyjątkowo dokładnych przecieków na temat Battlefielda 1. Z materiału opublikowanego przez Drakesdena wynika, iż...

  • W momencie premiery w grze pojawi się siedem frakcji (Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Francja, Trzecia Rzesza, Włochy, ZSRR, Japonia).
  • W podstawowej wersji produkcji dostaniemy dziesięć map.
  • Powrócą klasy elitarne (które na pewnym etapie urozmaiciły Battlefielda 1) oraz behemoty (największe w historii cyklu wehikuły, które mają wspomóc przegrywającą drużynę).
  • Grę ma napędzać ten sam silnik co poprzedniczkę (nie jest to zaskoczenie, bo Elektronicy zapowiedzieli, że Frostbite będzie podstawą wszystkich ich produkcji... co w przypadku Andromedy skończyło się zresztą czkawką).
  • Ponownie pojawi się sporo DLC oraz mikropłatności, za które będzie można nabyć kosmetyczne dodatki (to ci dopiero zaskoczenie!).

Czekamy, aż do plotek odniosą się sami zainteresowani. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 12 marca 2018, 21:28   Eldek
Też tak na początku to odebrałem. Mimo wszystko chcę wierzyć w obiektywizm ludzi, zwłaszcza wśród młodych. My widzimy, ze nie wszystko jest czarne i białe i mam nadzieję, że Tesu, mimo tej ironii, też.
poniedziałek, 12 marca 2018, 20:39   Rej
@Eldek
Nie bądź naiwny. Ten "kontekst" to tylko z pozoru miał tak wyglądać. Ja w tamtej wypowiedzi wyczuwam aluzję, a już na pewno ironię. Zwróć uwagę na sformułowania, np. "krysztalowo czysty patriotyzm"... Ironia i tyle. Dlatego specjalnie zadałem pytanie o kontekst...
poniedziałek, 12 marca 2018, 20:04   Eldek
Od końca IIWŚ potrafimy się tylko samobiczować i przepraszać nawet za Holocaust. W takim kontekście jak możemy oczekiwać, że za granicą zauważą naszych bohaterów(nie mówię tylko o Wyklętych).
poniedziałek, 12 marca 2018, 20:02   Eldek
@Tesu Ja rozumiem Twój kontekst. Jeśli rzeczywiście masz szacunek do Niezłomnych i naprawdę obawiasz się, że ew. pokazanie ich historii w grze byłoby pokazaniem ich w negatywnym świetle, to powiem Ci, że taki punkt widzenia najprędzej wyszedłby spod rąk samych Polaków. Patrząc na to ilu polityków, czy dziennikarzy wypowiada się tylko ŹLE o Wyklętych i jak łatwo przychodzi im generalizowanie i sprowadzanie pojedynczych postaci, czy wydarzeń do ogółu.
poniedziałek, 12 marca 2018, 19:26   Rej
@geralt
I nie mówię, że z ówczesnego punktu widzenia Anglii i Francji, to było złe. Zapewne sam bym tak zrobił, ponieważ polityk musi kierować się interesem własnym, własnego państwa. W przeciwieństwie do polskich polityków, dla któych ważniejszy był honor i poklepanie po plecach przez alianckich przyjaciół, niż interes swoich obywateli.
poniedziałek, 12 marca 2018, 19:20   Rej
@Tesu
To w takim razie, jaki był kontekst?
poniedziałek, 12 marca 2018, 19:19   Rej
@geralt
I chcesz powiedzieć, że od wybuchu II wś do 10 maja 1940 roku, Francja i Anglia nie miały czasu na mobilizacje i poważniejszą reakcję, jak obiecywali (3 miesiące minęły)? Bo mi się wydaje, że zajęli się "dziwną wojną" i dbaniem o własny tyłek. "6 września - Wojska francuskie rozpoczęły siłami 12 dywizji ofensywę w rejonie Saarbrücken, na przedpolu Linii Zygfryda. Ofensywa trwała do 12 września 1939" (wikipedia) - jak coś piszesz, to może bez pomijania. Czyli jednak próbowali i "nie obrazili się"...
poniedziałek, 12 marca 2018, 19:17   Tesu
@Rej
A nie masz problemu z tym, ze sam sobie uwlaczasz pisaniem takich glupot i wyrywaniem z kontekstu cudzych wypowiedzi? Dziwne...
poniedziałek, 12 marca 2018, 19:04   geralt456
Co do Pomijania Polski Nic nie Zrobimy Ten Kraj nic nie znaczył w Historii Praktycznie mówie o XX Wieku Przegrał II Wojne Swiatowa to po co mają dodawać w grze Przegrane Państwo ? Jedynie jakby wyszedł jakis BF W Czasach XVI XVII wieku wtedy Polska sie liczyła a nawet Wygrywała cos.
poniedziałek, 12 marca 2018, 18:58   Rej
@Tesu
Tak, boli mnie, kiedy osoba (uznająca się niby za obiektywną i neutralną) pisze: "oby Zolnierze Wykleci nie pojawili sie w grach", ponieważ uwłacza to ludziom autentycznie neutralnym. Jeszcze czegoś nie rozumiesz?
I nie ma sensu zaprzeczać, bo ze 100km można wyczuć, jaki masz stosunek do ŻW... I ty też dobrze o tym wiesz, więc przynajmniej siebie nie oszukuj.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Battlefield: Profesjonalista stworzył krótkometrażowy film z fragmentów meczów z udziałem losowych graczy [WIDEO]

News
sobota, 12 stycznia 2019

battlefield-profesjonalista-stworzyl-krotkometrazowy-film-z-fragmentow-meczow-z-udzialem-losowych-graczy-wideo Jeśli graliście w Battlefielda 1 bądź Battlefielda V w grudniu lub styczniu, być może zostaliście uwiecznieni.

Komentarzy:
10

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z