Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBattlefield V: Dalsze przecieki

Papkin sobota, 10 marca 2018, 15:45 News

Drugowojenny Battlefield wydaje się wyjątkowo nieszczelny.

Dlaczego? Bo notorycznie przecieka! Najpierw poznaliśmy jego realia i ujrzeliśmy roboczą wersje logo, następnie dowiedzieliśmy się, że gra nie powieli błędu Battlefronta II i nie zaoferuje skrzynek z łupami, których zawartość miałaby wpływ na nasze wyniki. Kilka dni temu pojawiło się zaś sporo szczegółów na temat kampanii i co-opa.

Duet EA & DICE oficjalnie nie potwierdził istnienia tytułu, ale właśnie otrzymaliśmy kolejne poszlaki. Za najnowszy wyciek odpowiada jutuber Drakesden, o którego wiarygodności zaświadcza AlmightyDaq, autor wyjątkowo dokładnych przecieków na temat Battlefielda 1. Z materiału opublikowanego przez Drakesdena wynika, iż...

  • W momencie premiery w grze pojawi się siedem frakcji (Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Francja, Trzecia Rzesza, Włochy, ZSRR, Japonia).
  • W podstawowej wersji produkcji dostaniemy dziesięć map.
  • Powrócą klasy elitarne (które na pewnym etapie urozmaiciły Battlefielda 1) oraz behemoty (największe w historii cyklu wehikuły, które mają wspomóc przegrywającą drużynę).
  • Grę ma napędzać ten sam silnik co poprzedniczkę (nie jest to zaskoczenie, bo Elektronicy zapowiedzieli, że Frostbite będzie podstawą wszystkich ich produkcji... co w przypadku Andromedy skończyło się zresztą czkawką).
  • Ponownie pojawi się sporo DLC oraz mikropłatności, za które będzie można nabyć kosmetyczne dodatki (to ci dopiero zaskoczenie!).

Czekamy, aż do plotek odniosą się sami zainteresowani. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 12 marca 2018, 21:28   Eldek
Też tak na początku to odebrałem. Mimo wszystko chcę wierzyć w obiektywizm ludzi, zwłaszcza wśród młodych. My widzimy, ze nie wszystko jest czarne i białe i mam nadzieję, że Tesu, mimo tej ironii, też.
poniedziałek, 12 marca 2018, 20:39   Rej
@Eldek
Nie bądź naiwny. Ten "kontekst" to tylko z pozoru miał tak wyglądać. Ja w tamtej wypowiedzi wyczuwam aluzję, a już na pewno ironię. Zwróć uwagę na sformułowania, np. "krysztalowo czysty patriotyzm"... Ironia i tyle. Dlatego specjalnie zadałem pytanie o kontekst...
poniedziałek, 12 marca 2018, 20:04   Eldek
Od końca IIWŚ potrafimy się tylko samobiczować i przepraszać nawet za Holocaust. W takim kontekście jak możemy oczekiwać, że za granicą zauważą naszych bohaterów(nie mówię tylko o Wyklętych).
poniedziałek, 12 marca 2018, 20:02   Eldek
@Tesu Ja rozumiem Twój kontekst. Jeśli rzeczywiście masz szacunek do Niezłomnych i naprawdę obawiasz się, że ew. pokazanie ich historii w grze byłoby pokazaniem ich w negatywnym świetle, to powiem Ci, że taki punkt widzenia najprędzej wyszedłby spod rąk samych Polaków. Patrząc na to ilu polityków, czy dziennikarzy wypowiada się tylko ŹLE o Wyklętych i jak łatwo przychodzi im generalizowanie i sprowadzanie pojedynczych postaci, czy wydarzeń do ogółu.
poniedziałek, 12 marca 2018, 19:26   Rej
@geralt
I nie mówię, że z ówczesnego punktu widzenia Anglii i Francji, to było złe. Zapewne sam bym tak zrobił, ponieważ polityk musi kierować się interesem własnym, własnego państwa. W przeciwieństwie do polskich polityków, dla któych ważniejszy był honor i poklepanie po plecach przez alianckich przyjaciół, niż interes swoich obywateli.
poniedziałek, 12 marca 2018, 19:20   Rej
@Tesu
To w takim razie, jaki był kontekst?
poniedziałek, 12 marca 2018, 19:19   Rej
@geralt
I chcesz powiedzieć, że od wybuchu II wś do 10 maja 1940 roku, Francja i Anglia nie miały czasu na mobilizacje i poważniejszą reakcję, jak obiecywali (3 miesiące minęły)? Bo mi się wydaje, że zajęli się "dziwną wojną" i dbaniem o własny tyłek. "6 września - Wojska francuskie rozpoczęły siłami 12 dywizji ofensywę w rejonie Saarbrücken, na przedpolu Linii Zygfryda. Ofensywa trwała do 12 września 1939" (wikipedia) - jak coś piszesz, to może bez pomijania. Czyli jednak próbowali i "nie obrazili się"...
poniedziałek, 12 marca 2018, 19:17   Tesu
@Rej
A nie masz problemu z tym, ze sam sobie uwlaczasz pisaniem takich glupot i wyrywaniem z kontekstu cudzych wypowiedzi? Dziwne...
poniedziałek, 12 marca 2018, 19:04   geralt456
Co do Pomijania Polski Nic nie Zrobimy Ten Kraj nic nie znaczył w Historii Praktycznie mówie o XX Wieku Przegrał II Wojne Swiatowa to po co mają dodawać w grze Przegrane Państwo ? Jedynie jakby wyszedł jakis BF W Czasach XVI XVII wieku wtedy Polska sie liczyła a nawet Wygrywała cos.
poniedziałek, 12 marca 2018, 18:58   Rej
@Tesu
Tak, boli mnie, kiedy osoba (uznająca się niby za obiektywną i neutralną) pisze: "oby Zolnierze Wykleci nie pojawili sie w grach", ponieważ uwłacza to ludziom autentycznie neutralnym. Jeszcze czegoś nie rozumiesz?
I nie ma sensu zaprzeczać, bo ze 100km można wyczuć, jaki masz stosunek do ŻW... I ty też dobrze o tym wiesz, więc przynajmniej siebie nie oszukuj.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Battlefield 1: Możecie pobrać za darmo kolejne dodatki

News
środa, 17 października 2018

battlefield-1-mozecie-pobrac-za-darmo-kolejne-dodatki Druga odsłona promocji właśnie ruszyła na Originie, PlayStation Store i Xbox Store.

Komentarzy:
11

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z