Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Paranoia: Adaptacja słynnego RPG

Ninho niedziela, 11 marca 2018, 11:38 News

To będzie opowieść o Raju.

Pierwowzór Paranoi to tradycyjne, „papierowe” RPG autorstwa Dana Gelbera, Grega Costikyana oraz Erca Goldberga wydane w 1984 roku, które zabiera graczy do świata przyszłości. Za pełną mrocznego humoru (w tym względzie adaptacja będzie wierna oryginałowi) egranizacją stoją Cyanide i Black Shamrock. Akcja rozegra się w Kompleksie Alfa, ostatnim ludzkim mieście. Rządzi nim wszechpotężny komputer, który wszystkich przeciwnych jego wszechwładzy likwiduje lub zsyła na ciężkie roboty. Główny bohater będzie liderem Zespołu Rozprawiaczy Poziomu Czerwonego, którego zadaniem jest odnajdywanie problemów – terrorystów, mutantów czy członków sekretnych organizacji – i... strzelanie do nich.

Świat przedstawiony w grze to nic innego jak dystopia, podobna do tej choćby z „Roku 1984” George’a Orwella. Miastem rządzi stworzona przez wojsko sztuczna intelgencja, która podzieliła ludzi na klasy i nakazała wszystkim być szczęśliwymi – inna postawa jest przestępstwem. Gra zostanie wydana zarówno na PC, jak i konsole. Data premiery pozostaje nieznana.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 11 marca 2018, 15:14   Fredxx
Świetna wiadomość, Paranoia to RPG z czadowym klimatem. Natomiast zastanawia jak oni zaimplementują ten system, który w 80% bazował na interakcjach pomiędzy graczami.

O autorze

Ninho

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
29

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z