Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Paranoia: Adaptacja słynnego RPG

Ninho niedziela, 11 marca 2018, 11:38 News

To będzie opowieść o Raju.

Pierwowzór Paranoi to tradycyjne, „papierowe” RPG autorstwa Dana Gelbera, Grega Costikyana oraz Erca Goldberga wydane w 1984 roku, które zabiera graczy do świata przyszłości. Za pełną mrocznego humoru (w tym względzie adaptacja będzie wierna oryginałowi) egranizacją stoją Cyanide i Black Shamrock. Akcja rozegra się w Kompleksie Alfa, ostatnim ludzkim mieście. Rządzi nim wszechpotężny komputer, który wszystkich przeciwnych jego wszechwładzy likwiduje lub zsyła na ciężkie roboty. Główny bohater będzie liderem Zespołu Rozprawiaczy Poziomu Czerwonego, którego zadaniem jest odnajdywanie problemów – terrorystów, mutantów czy członków sekretnych organizacji – i... strzelanie do nich.

Świat przedstawiony w grze to nic innego jak dystopia, podobna do tej choćby z „Roku 1984” George’a Orwella. Miastem rządzi stworzona przez wojsko sztuczna intelgencja, która podzieliła ludzi na klasy i nakazała wszystkim być szczęśliwymi – inna postawa jest przestępstwem. Gra zostanie wydana zarówno na PC, jak i konsole. Data premiery pozostaje nieznana.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 11 marca 2018, 15:14   Fredxx
Świetna wiadomość, Paranoia to RPG z czadowym klimatem. Natomiast zastanawia jak oni zaimplementują ten system, który w 80% bazował na interakcjach pomiędzy graczami.

O autorze

Ninho

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z