Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Farm Manager 2018: Już wkrótce zostaniemy rolnikami 

Werter czwartek, 8 marca 2018, 14:40 News

Kwiecień zapowiada się urodzajnie.

Gra zadebiutuje na PC 6 kwietnia. W ramach rodzimej edycji otrzymamy (za ok. 50 zł) etui, grafikę ukazującą zmiany pór roku oraz dwustronny kalendarz rolnika. Równolegle do sklepów trafi droższy o 20 zł Pakiet Farmera zawierający również Polską Farmę 2017.


(Kliknij, aby powiększyć)

Strategia ekonomiczna PlayWay pozwoli nam na uprawę roślin i hodowlę zwierząt. Ponadto gracze wzniosą budynki gospodarcze i przetwórnie, zakupią specjalistyczne maszyny oraz zatrudnią wyspecjalizowanych pracowników.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 9 marca 2018, 21:10   Mr.D
Obawiam się że będzie to coś w stylu Polska Farma 2017, a niestety był to niegrywalny tytuł. Dałem za niego 60zł, ale jak dla mnie nie był wart nawet 20, wprawdzie miał jakąś fizykę gleby, ale sterowanie i cała reszta to jakaś kpina.
piątek, 9 marca 2018, 12:56   freynir
Ciekawe, czy w kalendarzu uwzględnią Oktoberfest i zakończenie winobrania.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Kilka dni temu wybrałam się do Londynu na zamknięty pokaz Ori and the Will of the Wisps. Nie mogłam się już doczekać, aż będę Wam mogła zdradzić, czym sequel różni się od Ori and the Blind Forest, ale w końcu mi wolno!

Komentarzy:
3

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z