Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Farm Manager 2018: Już wkrótce zostaniemy rolnikami 

Werter czwartek, 8 marca 2018, 14:40 News

Kwiecień zapowiada się urodzajnie.

Gra zadebiutuje na PC 6 kwietnia. W ramach rodzimej edycji otrzymamy (za ok. 50 zł) etui, grafikę ukazującą zmiany pór roku oraz dwustronny kalendarz rolnika. Równolegle do sklepów trafi droższy o 20 zł Pakiet Farmera zawierający również Polską Farmę 2017.


(Kliknij, aby powiększyć)

Strategia ekonomiczna PlayWay pozwoli nam na uprawę roślin i hodowlę zwierząt. Ponadto gracze wzniosą budynki gospodarcze i przetwórnie, zakupią specjalistyczne maszyny oraz zatrudnią wyspecjalizowanych pracowników.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 9 marca 2018, 21:10   Mr.D
Obawiam się że będzie to coś w stylu Polska Farma 2017, a niestety był to niegrywalny tytuł. Dałem za niego 60zł, ale jak dla mnie nie był wart nawet 20, wprawdzie miał jakąś fizykę gleby, ale sterowanie i cała reszta to jakaś kpina.
piątek, 9 marca 2018, 12:56   freynir
Ciekawe, czy w kalendarzu uwzględnią Oktoberfest i zakończenie winobrania.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
5

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z