Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

H1Z1 opuszcza wczesny dostęp i wprowadza specyficzną odmianę battle royale [WIDEO]

hraboll czwartek, 1 marca 2018, 12:27 News

Nazwa Auto Royale jest chyba wystarczająco wymowna.

Ostatnie miesiące nie były łaskawe dla H1Z1. Liczba fanów gry zmalała o ponad 90%. Jeszcze w lipcu zeszłego roku z tytułem obcowało 150 tysięcy graczy jednocześnie. Dziś nie potrafi on osiągnąć 10% tego wyniku. Spadkowej tendencji nie odwrócił nawet darmowy weekend na Steamie. Wyprzedaż w ramach Humble Bundle również nie przyniosła pozytywnego efektu. H1Z1 po prostu przegrało z konkurencją w postaci PUBG-a i Fortnite’a. Obie produkcje w ostatnim czasie biją rekordy popularności.

Jednak samozwańczy król gatunku battle royale jeszcze nie składa broni. Produkcja studia Daybreak Game Company została właśnie wzbogacona o tryb Auto Royale. Ten pozwala rozkręcić widowiskowe zmagania przeznaczone maksymalnie dla 30 drużyn. Czteroosobowe zespoły przy użyciu pojazdów, różnorakich broni oraz specjalnie skrojonych dopałek (tj. paliwo, zestawy naprawcze, miny, pojemniki z dymem wywołującym korozję) próbują najpierw przetrwać na polu walki, a w dalszej perspektywie zaczynają marzyć o zwycięstwie.

Auto Royale ma być rozwijane na przestrzeni następnych miesięcy. Samo H1Z1 jest już traktowane jako pełnowymiarowy produkt, dostępny za 1/3 kwoty typowej dla największych premier.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 1 marca 2018, 14:31   Centek96
H1Z1 traktowane jako pełnowymiarowy produkt? Najlepszy żart w tym dniu.
czwartek, 1 marca 2018, 14:30   lastmanstanding
duży death match to zbyt delikatna nazwa na ten super nowoczesny gatunek, który zrewolucjonizował branże?
czwartek, 1 marca 2018, 13:25   Ogoorek1
Czekam na Family Table Tennis: Battle Royale.
czwartek, 1 marca 2018, 13:16   YogoWafel
Co będzie nastepne? The Sims: Battle Royale, czy moze Nintendogs:Battle Royale?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z