Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

H1Z1 opuszcza wczesny dostęp i wprowadza specyficzną odmianę battle royale [WIDEO]

hraboll czwartek, 1 marca 2018, 12:27 News

Nazwa Auto Royale jest chyba wystarczająco wymowna.

Ostatnie miesiące nie były łaskawe dla H1Z1. Liczba fanów gry zmalała o ponad 90%. Jeszcze w lipcu zeszłego roku z tytułem obcowało 150 tysięcy graczy jednocześnie. Dziś nie potrafi on osiągnąć 10% tego wyniku. Spadkowej tendencji nie odwrócił nawet darmowy weekend na Steamie. Wyprzedaż w ramach Humble Bundle również nie przyniosła pozytywnego efektu. H1Z1 po prostu przegrało z konkurencją w postaci PUBG-a i Fortnite’a. Obie produkcje w ostatnim czasie biją rekordy popularności.

Jednak samozwańczy król gatunku battle royale jeszcze nie składa broni. Produkcja studia Daybreak Game Company została właśnie wzbogacona o tryb Auto Royale. Ten pozwala rozkręcić widowiskowe zmagania przeznaczone maksymalnie dla 30 drużyn. Czteroosobowe zespoły przy użyciu pojazdów, różnorakich broni oraz specjalnie skrojonych dopałek (tj. paliwo, zestawy naprawcze, miny, pojemniki z dymem wywołującym korozję) próbują najpierw przetrwać na polu walki, a w dalszej perspektywie zaczynają marzyć o zwycięstwie.

Auto Royale ma być rozwijane na przestrzeni następnych miesięcy. Samo H1Z1 jest już traktowane jako pełnowymiarowy produkt, dostępny za 1/3 kwoty typowej dla największych premier.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 1 marca 2018, 14:31   Centek96
H1Z1 traktowane jako pełnowymiarowy produkt? Najlepszy żart w tym dniu.
czwartek, 1 marca 2018, 14:30   lastmanstanding
duży death match to zbyt delikatna nazwa na ten super nowoczesny gatunek, który zrewolucjonizował branże?
czwartek, 1 marca 2018, 13:25   Ogoorek1
Czekam na Family Table Tennis: Battle Royale.
czwartek, 1 marca 2018, 13:16   YogoWafel
Co będzie nastepne? The Sims: Battle Royale, czy moze Nintendogs:Battle Royale?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
1

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z