Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURS„Assassin’s Creed Origins: Pustynna przysięga”: Wygraj jeden z ośmiu egzemplarzy książki [ZAKOŃCZONY]

Ghost czwartek, 8 marca 2018, 14:19 Konkurs
Assassin's Creed Origins: Pustynna przysięga
Assassin's Creed Origins: Pustynna przysięga

W związku z wydaniem w Polsce kolejnej powieści Olivera Bowdena z cyklu Assassin's Creed mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać jeden z ośmiu egzemplarzy tej książki.

Tak o powieści pisze wydawca:

„Pustynna przysięga” to 9 wydana w Polsce książka Olivera Bowdena w ramach serii Assassin’s Creed. Tym razem autor przeniesie czytelników do starożytnego Egiptu i początków Bractwa Asasynów.

Po egipskiej ziemi krąży bezwzględny zabójca. Jego misją jest odnaleźć i wyplenić ostatnich Medżajów – członków starożytnej organizacji opartej na więzach krwi.

Szanowany obrońca spokojnego miasteczka Siwy nagle wyjeżdża. Jego nastoletni syn Bayek zostaje w domu z mnóstwem pytań o swoją przyszłość i poczuciem, że jest mu coś pisane. W pogoni za odpowiedziami chłopak wyrusza w podróż, która poprowadzi go brzegiem Nilu przez tonący w chaosie Egipt i zmusi do stawienia czoła intrygom stanowiącym chleb powszedni Medżajów. Czy Bayek poradzi sobie z czyhającymi nań niebezpieczeństwami? Czy dorówna legendzie swojego ojca?

Nowa powieść Bowdena jest oficjalnym prequelem gry Assassin’s Creed Origins wyprodukowanej przez Ubisoft. „Pustynna przysięga” ukazała się nakładem wydawnictwa Insignis i dostępna jest na księgarskich półkach już od środy 28 lutego 2018 roku.

 

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie egipskiego znaku (hieroglifu), który miałby być symbolem Asasynów w czasach panowania faraonów.

Zgłoszenia w formie linku do pracy proszę umieszczać w komentarzach pod tym newsem. Praca musi zostać zamieszczona w sposób publiczny, by każdy mógł ją zobaczyć bez zakładania konta w danym serwisie. Prace niespełniające tego warunku nie będą brane pod uwagę w konkursie. W przypadku podesłania kilku prac pod uwagę będzie brana tylko pierwsza.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do wtorku włącznie (6 marca do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Spośród nadesłanych prac wybraliśmy następujące:

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - ACO: Pustynna przysięga" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, akcja, Ubisoft,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 8 marca 2018, 20:25   ezio232004
Ale przecież to miał być konkurs na wymyślenie nowego znaku AC, a w dwóch pracach był zwykły znak AC tylko w hieroglifach.
czwartek, 8 marca 2018, 19:53   barloss374
O ale miła niespodzianka na koniec dnia. Dziękuję bardzo :)
czwartek, 8 marca 2018, 17:09   Rzeziblacha
No nieźle, nawet nie sądziłem że mam jakąś szansę na zdobycie nagrody, a tu taka miła niespodzianka. Dziękuję :D
czwartek, 8 marca 2018, 16:27   Maniek070070
@desgraph Link w moim komentarzu działa prawidłowo więc spełnia wymagania.
wtorek, 6 marca 2018, 23:20   GF7
https:imgur.com/pF4GIfb

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Siedzę w domu po powrocie z Wielkiej Brytanii. Ciągle tylko jem, śpię albo gram w gry. Niech mnie ktoś uratuje!

Komentarzy:
1

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z