Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITOverwatch: Nowa bohaterka ujawniona! [WIDEO]

Cursian środa, 28 lutego 2018, 20:22 News

Zajmie się wspieraniem drużyny.

Blizzard od kilku dni podgrzewał atmosferę, karmiąc fanów Overwatcha kolejnymi przeciekami wskazującymi na tożsamość najnowszej postaci. Najwięcej osób stawiało na Emre Sarioglu, weterana operacji Biała Kopuła, bądź Brigitte – córkę Torbjörna. W ostatnich dniach szala przechylała się zdecydowanie ku tej ostatniej. Dziś wiemy już, że latorośl zwariowanego Szweda istotnie stanie do boju. Zajmie się wspieraniem ekipy. Oto zestaw jej umiejętności:

  • Rakietowy Korbacz

Broń do walki wręcz o dużym zasięgu. Pozwala Brigitte atakować kilku wrogów za jednym zamachem.

  • Pakiet Regeneracyjny

Brigitte rzuca Pakiet Regeneracyjny, który leczy sojusznika. Leczenie ponad maksimum zdrowia zapewnia pancerz

  • Trzaśnięcie

Brigitte uderza korbaczem na dużą odległość i po trafieniu zadaje obrażenia oraz odrzuca wroga.

  • Tarcza Osłonowa

Brigitte aktywuje przed sobą barierę energetyczną, która absorbuje ograniczoną ilość obrażeń.

  • Rąbnięcie Tarczą

Po aktywacji Tarczy Osłonowej Brigitte może rzucić się do przodu, by ogłuszyć wroga.

  • Natchnienie

Brigitte przyspiesza i zapewnia wszystkim pobliskim sojusznikom pancerz, który utrzymuje się, dopóki nie zniszczą go obrażenia.


Poniżej możecie przeczytać biografię bohaterki:

Brigitte Linholm postanowiła, że nie będzie dłużej siedzieć bezczynnie z boku i chwyciła za broń, aby chronić tych, którzy tego potrzebują.

Brigitte, najmłodsza córka projektanta uzbrojenia Torbjörna Lindholma, jako pierwsze z jego dzieci wykazała zainteresowanie inżynierią mechaniczną. Większość czasu spędzała w warsztacie ojca, gdzie uczyła się rzemiosła i szlifowała umiejętności. Jej predyspozycje inżynierskie były odzwierciedleniem zdolności jej ojca, ale głównym przedmiotem zainteresowania Brigitte stała się produkcja pancerzy i systemów obronnych, w przeciwieństwie do Torbjörna, który był światowej sławy (jak i niesławy) twórcą uzbrojenia.

Wszyscy spodziewali się, że Brigitte będzie kontynuować naukę zawodu i pójdzie w ślady ojca. Jej plany zmieniły się jednak pod wpływem innej prominentnej postaci w jej życiu. Mowa o agencie Overwatch, Reinhardzie Wilhelmie, który był bliskim przyjacielem ojca i całej rodziny Brigitte, a także jej chrzestnym. Kiedy dorastała, często opowiadał jej historie o bohaterach i ich dzielnych czynach. Po przejściu na emeryturę i upadku Overwatch, Reinhardt postanowił zostać błędnym rycerzem i zrobić co w jego mocy, by przywrócić sprawiedliwość na świecie. Zanim jednak wyruszył w świat, Brigitte zaskoczyła go pytaniem, czy może dołączyć do niego w roli giermka. Reinhardt wyraził zgodę.

Jako giermek Brigitte miała wiele obowiązków, z których najważniejszym było utrzymanie należącej do Reinhardta zbroi krzyżowca. Dobrze znała jej projekt, gdyż wyszedł spod ręki Torbjörna. Z czasem jednak jej głównym zadaniem stała się opieka nad samym Reinhardtem i chronienie go przed skutkami jego nadgorliwości oraz wieloletniej służby, które odbiły się na jego zdrowiu.

W końcu Brigitte zrozumiała, że rola mechanika to za mało i że najlepiej wspomoże Reinhardta, kiedy sama stanie do walki. W czasie gdy Reinhardt szkolił młodą Lindholm, ona w tajemnicy tworzyła własną zbroję.

Obecnie Brigitte walczy u boku Reinhardta, chroniąc i wspierając jego oraz wszystkich, którzy tego potrzebują. Ta dwójka podróżuje po całym świecie jako giermek i rycerz, walcząc o lepsze jutro.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 2 marca 2018, 8:39   KoichiSan
Grałem nią już na PTR i Brydzią naprawdę przyjemnie się gra. Ma podobieństwa do Reina ale nią się gra agresywnie. Tarcza nie służy tylko do obrony bo dzięki doskokowi ze stunem nadaje tej postaci zupełnie innej dynamiki. Znacznie częściej chce się też wpadać w wir walki dzięki pasywce a jej heal jest jednym z najbardziej przydatnych bo leczy natychmiastowo a reszta postaci healerskich robi to "w czasie". No i poza Lucio ma jako jedyny support knock back ale odległość między Tobą a wrogiem jest większa.
piątek, 2 marca 2018, 7:24   le_Fey
@kugron
Zamiast znowu podejmować dyskusję nad "wyższością świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi" powiem tylko, że z jednym się zgadzam: "...Brigete...na pierwszy rzut oka jest bardzo podobna, ale podczas gry okaże się ciekawa." Dodam tylko "...może okaże się ciekawa" Pozdrawiam.
czwartek, 1 marca 2018, 22:53   tupolew519
dość ciekawa postać, że tak powiem.
czwartek, 1 marca 2018, 21:49   kugron
mało wspólnego z tym bastiona. Bastion zabija wszystko w kilka chwil, atak Orisy jest o wiele mniej zabójczy. A jej tarcza również mocno się różni od tej Rein'a. Ma plus w postaci tego że możesz jednocześnie mieć ją postawioną i atakować. Rein gdy broni może się tylko ruszać. Może też ją zastosować na dalszy dystans bo ją wystrzeliwuje.Z Brigete jest podobnie, na pierwszy rzut oka jest bardzo podobna, ale podczas gry okaże się ciekawa.
czwartek, 1 marca 2018, 21:46   kugron
@le_Fey
Scatter Arrow (nie wiem jak to po polsku jest) Hanzo też się odbija od ściany. Doomfist ma niejako tarcze, gdy zadaje obrażenia zwiększa się chwilowo jego zdrowie co zaliczyłbym jako tarczę. I telep Sombry to taki bardziej kontrolowany Recall Tracer.Jak się uprzeć to o każdym bohaterze możnaby powiedzieć że nie oryginalny. I według mnie mówienie że Orisa i Brigette są nieorginalne to tego typu bezsensowna czynność. Orisa jest pierwszym tankiem zadającym obrażenia na daleki dystans. Jej atak ma
czwartek, 1 marca 2018, 14:41   le_Fey
Na "papierze" niektóre postacie mogą wydawać się podobne. Dlatego na razie Brigitte mnie nie zachwyca zobaczymy jak będzie w grze.
czwartek, 1 marca 2018, 14:37   le_Fey
I to tak tylko w skrócie. Ostatnie dużo gram Moirą w wcześniej duuuużo Symetrą. Kompletnie inny sposób walki, inne doznania z gry, inny fun, inne zadanie w teamie, inne wszystko :)
czwartek, 1 marca 2018, 14:35   le_Fey
@ Marcus93
No ale ja właśnie przyznałem ci rację na temat małej oryginalności Orisy :P Ale z resztą wypowiedzi się nie zgodzę Moira to żadna Symetra - wypuszczanie kuli która odbija się! od ścian to kompletnie! inny styl rogrywki, Doomfist - brak jakijkoliwek tarczy i "ładowanie" uderzenia plus strzelanie plus uderzenie "hakiem" - kompletnie! inny styl gry od Reina, Sombra z niewidzialnością i hakowaniem to kompletnie! inny styl gry - Orisa strzela jak Bastion, za tarczą jak Rein - klon a nie nowe wyzwanie.
czwartek, 1 marca 2018, 13:57   Marcus93
@le_Fey Zauważyłem, że mówisz o wszystkich nowych postaciach Blizzarda, więc i o Orisie ;) A jak się czepiać to w każdej postaci znajdziemy brak oryginalności. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał, Moira to Symmetra z mniej giętkim promieniem, bardzo dobra do bez wysiłkowego zabijania pharamercy, Doomfist ze swoim uderzeniem, to szarża Reinhardta o małym zasięgu, Sombra to taka Tracer, bo może szybko się przemieszczać i teleportować za pomocą zdolności, Ana jak Wdowa, to i to snajper i może zadawać DOT.
czwartek, 1 marca 2018, 13:56   Vithar
Z opisu mało odkrywcza hybryda tank-support zobaczymy w praktyce

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z