Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

ESA Winter 2018: Od jutra można podziwiać wyczyny europejskich speedrunnerów

hraboll poniedziałek, 19 lutego 2018, 8:25 News

Zimowa, nieco skromniejsza edycja imprezy potrwa od 20 do 24 lutego.

Specjaliści od ekstremalnie szybkiego zaliczania rozmaitych gier znów zaprezentują swoje nieprzeciętne umiejętności, a przy okazji pomogą zebrać pieniądze na cele charytatywne. Na wsparcie ponownie może liczyć organizacja Save the Children. Na przestrzeni pięciu najbliższych dni będziemy świadkami nieco ponad 50 „runów”, podczas których zawodnicy sprawdzą się między innymi w grach South Park: The Fractured But Whole, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Dark Souls III, Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony, The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Kingdom Hearts II Final Mix HD czy Need for Speed: Most Wanted.

Z pełną rozpiską zapoznacie się w TYM miejscu, a TUTAJ obejrzycie streamy z imprezy. Zobaczyć Cupheada pękającego w 30 minut – bezcenne!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 19 lutego 2018, 13:39   zeldageek
ESA zawsze na propsie - nic tylko pizzę kupić i oglądać. GDQ nie ma co już oglądać już od dobrych kilku lat - pogardzam.
poniedziałek, 19 lutego 2018, 11:25   spikain
@rumbur: Ludzie nadal poprawiają Super Mario Bros. – w mało której grze nie da się uciąć sekund lub chociaż setnych sekundy. :p
poniedziałek, 19 lutego 2018, 9:08   rumbur
Dark souls 3 już się chyba bardziej nie da poprawić....

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z