Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Farming Simulator 19: Pierwszy zwiastun i garść informacji [WIDEO]

hraboll czwartek, 15 lutego 2018, 15:14 News

Twórcy zachęcają nas, byśmy „farmingowali jak nigdy dotąd”

Jesienią tego roku do sprzedaży trafi nowa odsłona Farming Simulatora, dostępna na PC, PS4 i XBO. Rozwinie ona sprawdzoną formułę, dając szansę na przetestowanie kilku nowości, wśród których znajdą się m.in. nowy silnik graficzny czy dwa nowe, rozległe obszary. Wiadomo już, że ulepszono mapę Ameryki Południowej, a także wzbogacono grę o nowe pojazdy, zwierzęta (m.in. konie), zboża oraz aktywności. Na razie twórcy skąpią konkretów, które poznać mamy w nadchodzących miesiącach.

Sedno rozgrywki to nadal prowadzenie gospodarstw – uprawa zboża, hodowla bydła, leśnictwo, sprzedaż swoich produktów, która pozwoli sfinansować rozwój biznesu. Wszystkim tym zająć się będzie można w pojedynkę lub z przyjaciółmi przez sieć.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 17 lutego 2018, 12:51   angeal98
Nowe dlc do Warframe?
sobota, 17 lutego 2018, 6:26   Kimahri
Clutch - "Electric Worry" jakby ktoś pytał o utwór w zwiastunie. I osobiście polecam całą dyskografię :)
piątek, 16 lutego 2018, 0:01   Kuba3003
Grafika to jedno, ale niech w końcu się zajmą fizyką. Cały czas słaaaaaba.
czwartek, 15 lutego 2018, 22:23   DeltaWorld
Tak poważnie to mnie ciekawi, czy faktycznie będzie nowy silnik, czy tylko podkręcili obecny... Jeżeli druga opcja to słabo... oj słabo...
czwartek, 15 lutego 2018, 21:36   V1nci
@nortal W FIFIE 07 nie było trybu FUT a teraz jest. Rozwój tej serii przypomina właśnie FIFE. Na początku coś tam jest potem długo nic, dodają coś, znowu nic i znowu coś dadzą. Tak to obrazowo wygląda.
czwartek, 15 lutego 2018, 21:15   nortalf
@V1nci Nie grałem nigdy w tę serię, ale znam kilka osób i chyba się zmienia. Bo hodowli parę lat wstecz nie było. Leśnictwo to pierwszy raz słyszę, czyli pewnie od całkiem niedawna. Teraz konie wprowadzą... Tzn ja nie wiem na ile te fragmenty są rozbudowane, ale wydaje mi się, że z taką hodowlą bydła wiąże się sporo pracy (w grze)
czwartek, 15 lutego 2018, 19:14   DeltaWorld
Must have ;)
czwartek, 15 lutego 2018, 18:47   Pecetowiec
TAK TO NOWY FARMING SIMULATOR JAK FAJNIE
czwartek, 15 lutego 2018, 16:13   sabaru
Na YouTube można sobie gamplay obejrzeć z tej gry.
czwartek, 15 lutego 2018, 15:48   Muidus
ciekawe ile krypto słojów złożyło już pre-ordery

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Farming Simulator 17 zaorał konkurencję!

News
czwartek, 5 stycznia 2017

farming-simulator-17-zaoral-konkurencje Cdp.pl znowu pochwalił się wynikami sprzedaży najnowszej odsłony najsłynniejszej zabawy w wirtualnego rolnika. Poprzednio było to 45 000 kopii, teraz jest więcej. Dużo więcej!

Komentarzy:
17

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z