Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Bayonetta na Switcha wdzięczy się na zwiastunie premierowym [WIDEO]

DavyStrange środa, 14 lutego 2018, 14:34 News

Obie części wylądują na konsoli Nintendo już na dniach.

Na ubiegłorocznej gali The Game Awards dowiedzieliśmy się, że Bayonetta 1 i 2 trafią na Switcha wraz z dodatkową zawartością (np. kombinezonem Samus z Metroida) oraz tego, że powstająca już trzecia część będzie dla owej konsoli ekskluzywna. O ile na trzecią część przygód wiedźmy jeszcze sobie poczekamy, tak dwie pierwsze będą dostępne już w piątek 16 lutego. Z tej okazji możemy wspólnie nacieszyć oczy stosownie kolorowym i dynamicznym zwiastunem.

W przeciwieństwie do poprzedniej konwersji "jedynki" na Wii U, oba porty mają osiągać płynne 60 klatek na sekundę – zarówno gdy konsola spoczywa w stacyjce, jak i w trybie handheldowym.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 15 lutego 2018, 21:57   tomek5368
Dives sam nie byłem przekonany do bayonetta 1 ale ta gierka wciąga i to bardzo a mogłem w nią zegrać dzięki wstecznej kompatybilności na x1 gra jest świetna
czwartek, 15 lutego 2018, 21:43   Dives
Pewnie się nie znam, ale dla mnie Bayonetta 1 była jedną z najgorszych gier w jakie grałem. Nieczytelny system walki, dziwna fabuła (z tych źle dziwnych) i niestrawna stylistyka (to ostatnie bardzo subiektywne, ale jednak). Pewnie po prostu gra nie dla mnie, bo podobna do DMC który też dla mnie jest niestrawny
czwartek, 15 lutego 2018, 12:47   Kopah
@rajker
Ale nie dadzą bo Nintendo finansowało, tak samo jak 3 :P
środa, 14 lutego 2018, 18:33   zadymek
"Eee, ale o so chozi?"
Moja reakcja na ten miszmasz na ekranie.
Jak rozumiem w Japonii toto uchodzi za promocję?
środa, 14 lutego 2018, 17:32   kamil999666
B1 w stacyjce mamy blisko 60 z spadkami do 50 (regularnymi podczas większych walk) a w mobilnym dużo mniej i dużo częściej. Przezroczystość krztusi switcha nawet pod tv. Wciąż najlepszą wersją konsolową jest XOX trzymający idealne 60 klatek bez względu na okoliczności a przecież to stary kod przepuszczony przez emulator. Gdzie nie spojrzeć 720p, chyba że na wersję PC-ową którą ostatnio miała przecenę do 30 zł. https:www.youtube.com/watch?v=R_M0gX0GE0o

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Twórcy Niera i Bayonetty szykują grę, która „wywróci gatunek do góry nogami”

News
poniedziałek, 14 maja 2018

tworcy-niera-i-bayonetty-szykuja-gre-ktora-wywroci-gatunek-do-gory-nogami Według PlatinumGames każdy developer powinien pracować nad grami, które go interesują.

Komentarzy:
17

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z