Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITXbox One: Nieoficjalne informacje o światowej sprzedaży

hraboll poniedziałek, 12 lutego 2018, 13:10 News

Amerykanie ponoć pokochali Xboksa One X bardziej niż PS4 Pro.

Od 2015 roku Microsoft nie przedstawia wyników sprzedaży swoich konsol. Ostatnie oficjalne liczby pochodzą z listopada 2014 i dotyczą egzemplarzy dostarczonych do sklepów (10 milionów), a nie faktycznie sprzedanych.

Od tamtej pory mogliśmy polegać wyłącznie na nieoficjalnych liczbach. Dla przykładu w styczniu 2016 roku EA wspomniało o 19 milionach sprzedanych konsol Xbox One. Podobno sprzęt Microsoftu dopiero zbliża się do granicy 35 milionów egzemplarzy kupionych na całym świecie. Podobno, bo taka informacja została podana na forum ResetEra przez analityka branżowego Daniela Ahmada, który utrzymuje, że dotarł do nieoficjalnych danych grupy NPD badającej amerykański rynek.


(Kliknij, aby powiększyć)

Dodatkowo analityk zdradził, że Xbox One X zaliczył naprawdę udany start i w USA sprzedał się lepiej niż PS4 Pro. Oczywiście warto w tym miejscu przypomnieć, że w ujęciu globalnym PS4 znacząco wyprzedza Xboksa – konsumenci zakupili ponad 76 milionów egzemplarzy konsol Sony.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 13 lutego 2018, 17:30   VondesSznycel
Co więcej gry te są często przeceniane, przez co można je kupić za grosze, 8-20 zł...
Randgris takie to dziwne, że osoby które się przyjaźnią mają jedną platformę, u mnie brat ma xboxa, ja mam xboxa X, i dwóch sąsiadów ma eski... Zwyczajnie trzymasz się z tymi z którymi możesz się wspólnie bawić. A co do monster huntera to port na xbox one x, to kupa... sama gra jest dobra, ale port to kupa.
wtorek, 13 lutego 2018, 15:37   VondesSznycel
Smd87 ale Microsoft wsteczną zrobil o model dystrybucji cyfrowej, więc Problemy z cenami gier praktycznie nie istnieją... Jak masz swoja wersje gry pudełkową to służy ona tylko poświadczeniu licencyjnemu.
wtorek, 13 lutego 2018, 14:40   Randgris
TSM TheOddOne gra tera w MHW i prawie wszyscy z jego widzów, którzy z nim w to grają używają PS4. Dosłownie tylko dwie osoby z xboxiem. Dlatego uznaję to za FakeNews ze strony Microsoftu.
wtorek, 13 lutego 2018, 13:18   tommy50
Xbox one S- najtańsze miejsce do granie.
Konsola- mniej niż 700 zł, gry używki na olx/allegro, dla starszych gier to Xbox game pass i EA Acces.
A jak ktoś chce jeszcze taniej, to kupuje konta z grami i gra offline za 20zł/tytuł.Tak mnie ten xbox wciągnął, że sprzedałem PS4, bo itak zaprzestałem jego używania, a po co ma się kurzyć? jak będę chciał do PS4 wrócić do kupię za rok/dwa lub PS5, która odpali wstecznie gry, które nie ograłem.
wtorek, 13 lutego 2018, 12:10   Sejman
@GeDo Albo w szpitalu jak ja. Ja pracuje od 7 do 7.
wtorek, 13 lutego 2018, 11:27   GeDo
@Scorpix To chyba w Amazonie xd
wtorek, 13 lutego 2018, 10:02   tomek5368
Scorpix możesz podać swoją nazwę na ps4?
wtorek, 13 lutego 2018, 6:46   tomek5368
Nice ja mam od 7.00 do 15:00
wtorek, 13 lutego 2018, 6:39   Scorpix
Pracuje. Teraz mam nocki 17:30 do 4, więc mój organizm jest po prostu nastawiony na taki tryb funkcjonowania obecnie.
wtorek, 13 lutego 2018, 5:36   tomek5368
Sry że pytam ty pracujesz czy uczysz się scorpix?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z