Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Total War: Arena otwiera się na tydzień (a w zasadzie to prawie na dwa)

Papkin piątek, 2 lutego 2018, 16:06 News
PC

Creative Assembly próbuje zagonić na Arenę nowych graczy.

W jaki sposób? Wszyscy ci, którzy podczas rejestracji użyją "kodu zaproszenia" TWAEUOW, otrzymają 500 jednostek złota i 7 dni konta premium (uwaga jednak, oferta trwa tylko do piątego lutego).

Grać będziemy mogli od dziś do 12.02. Developerzy dodatkowo zachęcają do udziału poprzez program Nieśmiertelni, jaki ma nagradzać uczestniczącą w testach społeczność. Po więcej szczegółów odsyłam w to miejsce. Warto odnotować, że to ponoć ostatnia faza zamkniętej bety, już wkrótce Arena otworzy się na chętnych permanentnie (co zaowocuje zresetowaniem postępów). 

Czy warto dać szansę skupionemu wyłącznie na bitwach spin-offowi strategicznego cyklu? Tego dowiecie się z wciąż dostępnego w kioskach CDA 02/2018. Mój ulubiony autor rozpoczyna swój tekst w następujący sposób:

Arena zastanawia się, co właściwie stanowi o wielkości cyklu Total War. Wiele wskazuje jednak na to, że udziela niewłaściwej odpowiedzi. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 18 lutego 2018, 17:59   cosworth
Witam ktoś wie jakie są minimalne wymagania sprzętowe
niedziela, 18 lutego 2018, 17:58   cosworth
Ktoś wie jakie ta gra ma wymagania minimalne??
sobota, 3 lutego 2018, 13:45   MayoneS
Rozumiem, że ulubionym autorem jesteś Ty? :>
piątek, 2 lutego 2018, 21:14   Asezjor
Otwieranie serwerów na tydzień raz na 2 miesiące jest doprawdy fantastycznym sposobem na zachęcenie nowych graczy.
piątek, 2 lutego 2018, 16:44   River
Długo ta Arena nie pożyje. Nie dość że potrzeba 20 graczy na mecz, to jeszcze w tym roku wyjdą dwa total wary, a sam warhammer 2 będzie jeszcze mocno ubogacany. Niech sobie dadzą spokój z tą "grą usługą"

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
36

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Zaczęło się w roku 1987. W salonach gier królowały Contra i Operation Wolf, szczęśliwi posiadacze komputerów grali w pierwszą część Larry’ego i Piratów Sida Meiera. A Tim Ansell zakładał studio, które miało sprawić, że świat pokocha wojnę totalną.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z