Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Total War: Arena otwiera się na tydzień (a w zasadzie to prawie na dwa)

Papkin piątek, 2 lutego 2018, 16:06 News
PC

Creative Assembly próbuje zagonić na Arenę nowych graczy.

W jaki sposób? Wszyscy ci, którzy podczas rejestracji użyją "kodu zaproszenia" TWAEUOW, otrzymają 500 jednostek złota i 7 dni konta premium (uwaga jednak, oferta trwa tylko do piątego lutego).

Grać będziemy mogli od dziś do 12.02. Developerzy dodatkowo zachęcają do udziału poprzez program Nieśmiertelni, jaki ma nagradzać uczestniczącą w testach społeczność. Po więcej szczegółów odsyłam w to miejsce. Warto odnotować, że to ponoć ostatnia faza zamkniętej bety, już wkrótce Arena otworzy się na chętnych permanentnie (co zaowocuje zresetowaniem postępów). 

Czy warto dać szansę skupionemu wyłącznie na bitwach spin-offowi strategicznego cyklu? Tego dowiecie się z wciąż dostępnego w kioskach CDA 02/2018. Mój ulubiony autor rozpoczyna swój tekst w następujący sposób:

Arena zastanawia się, co właściwie stanowi o wielkości cyklu Total War. Wiele wskazuje jednak na to, że udziela niewłaściwej odpowiedzi. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 18 lutego 2018, 17:59   cosworth
Witam ktoś wie jakie są minimalne wymagania sprzętowe
niedziela, 18 lutego 2018, 17:58   cosworth
Ktoś wie jakie ta gra ma wymagania minimalne??
sobota, 3 lutego 2018, 13:45   MayoneS
Rozumiem, że ulubionym autorem jesteś Ty? :>
piątek, 2 lutego 2018, 21:14   Asezjor
Otwieranie serwerów na tydzień raz na 2 miesiące jest doprawdy fantastycznym sposobem na zachęcenie nowych graczy.
piątek, 2 lutego 2018, 16:44   River
Długo ta Arena nie pożyje. Nie dość że potrzeba 20 graczy na mecz, to jeszcze w tym roku wyjdą dwa total wary, a sam warhammer 2 będzie jeszcze mocno ubogacany. Niech sobie dadzą spokój z tą "grą usługą"

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z