Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITAssassin’s Creed: Dynasty – Czy już coś wiemy o nowej odsłonie?

hraboll piątek, 2 lutego 2018, 10:28 News

Pierwsze przecieki mogą zapowiadać przygodę na Dalekim Wschodzie.

Ubisoft z całą pewnością pichci już kolejną odsłonę Assassin’s Creeda. Według nieoficjalnych doniesień nazwa kodowa projektu to Dynasty. Jedno słówko wystarczyło, by różnorakie fora ożyły, a swoje opinie zaczęli przedstawiać rozliczni insajderzy.

Wszystko zaczyna się od raportu PlayStation Universe, który skontaktował się z byłym pracownikiem firmy Technicolor. Ten miał potwierdzić, że przedsięwzięcie o nazwie Assassin’s Creed: Dynasty istnieje. Dopiero po jakimś czasie dowiedzieliśmy się, że owa „Dynastia” to nie podtytuł, a tradycyjny kryptonim. Dla przykładu Assassin’s Creed Origins zaczynało żywot jako „Empire”.

Samo Technicolor trudni się opracowywaniem animacji i ma swój udział przy tworzeniu gier ze słynnych serii (FIFA, Call of Duty czy Resident Evil). PSU twierdzi, że Technicolor w przeszłości nawiązywał współpracę także z francuskim wydawcą.

Czy roboczy podtytuł Dynasty może coś sugerować? Cóż, na początku fani obstawiali podróż do Państwa Środka, jednak przywołani na wstępie insajderzy każą się szykować na przygodę osadzoną w innych realiach. Co ciekawe, w ostatnim czasie bardzo dużo dyskutuje się w kontekście Assassin's Creeda o Japonii.  

Sympatycy popularnego cyklu chętnie przypominają grafikę z artbooka „The Art of Assassin's Creed IV: Black Flag”. To w nim zobaczyliśmy obrazek, który „zapowiedział” wydanie Unity i Syndicate’a (obecne na grafice katedra Notre-Dame oraz Pałac Westminsterski). Brakuje tylko powiązania z... japońską Świątynią Sensoji (środek obrazka). Co ciekawe, w filmie „Assassin’s Creed” pojawia się lista z – na pierwszy rzut oka –  przypadkowymi współrzędnymi. Tak naprawdę jeden z koordynatów pozwala określić lokalizację wspomnianej przed momentem perełki azjatyckiej architektury.

Jeszcze w 2012 roku dyrektor kreatywny studia Ubisoft Montreal, Alex Hutchinson, uznał Japonię i Egipt za nudne lokalizacje. Nudne, bo bardzo dobrze wyeksponowane w grach wideo. Dwa lata później już dystansował się od tej wypowiedzi, mówiąc:

Feudalna Japonia nadawałaby się na grę [z cyklu] Assassin's, na pewno...


Najnowszą historię już wszyscy znamy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 4 lutego 2018, 20:07   Scorpix
@kris09
Assassins Creed: Liberation i trochę nowy Origin.
Moim zdaniem najlepiej, aby znowu zrobili roczną przerwę na Asasyna i niech wypuszczą dopracowanego na błysk w 2019.
niedziela, 4 lutego 2018, 17:10   kris09
UBI zróbcie całą grę na postaci kobiecej
sobota, 3 lutego 2018, 16:59   DarZ
@konio52 Hejt byle dla hejtu? A o AC Origins, jednej z najlepszych gier minionego roku w ogóle słyszałeś?
sobota, 3 lutego 2018, 16:43   konio52
Ta seria jeszcze istnieje????? dalej robią te tasiemcowate gnioty???
sobota, 3 lutego 2018, 7:33   Scorpix
Czasy Sengoku Jidai świetnie pasują do asasyna. Rozpad państwa i walka o władze, a pośród tego wątek asasynów chcących przywrócić ład.
piątek, 2 lutego 2018, 21:35   DarZ
Tak chciałbym tylko zauważyć, że określenie "dynastia" nie jest określeniem dotyczącym tylko wschodnich władców...
piątek, 2 lutego 2018, 19:49   sal371
Powiem tak, jeśli faktycznie to będzie się działo w Japonii, a sama gra będzie rozwijała sposób zabawy z Origins, to będzie chyba mój pierwszy od dawna AC którego kupię w miarę szybko, a nie gdzieś na wyprzedaży za grosze.
piątek, 2 lutego 2018, 19:22   nietrol
Co? jaka japonia i daleki wschód? Assassins Creed Dynastia będzie przecież w Denver hehe
piątek, 2 lutego 2018, 18:33   mrowczak
Asasyni w Feudalnej Japonii... Eh... Marzenie ściętej głowy...
piątek, 2 lutego 2018, 17:17   Th3Ant
Jeżeli wzięliście to info z jakiejś innej strony, to później dodali info, że ich "źródło już nie pracuje w Technicolor"...
Więc całe to info to prawdopodobnie fake

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Zawartość CD-Action 08/2018

News
piątek, 29 czerwca 2018

zawartosc-cd-action-082018 Nowe CDA (132 strony, płyta DVD, cena 16,99 zł) w sprzedaży od wtorku 3 lipca, a w nim rzecz jasna bardzo cyberpunkowo (na łącznie 10 stronach!). Do tego ogromny przegląd gier z E3, trzy pełne wersje gier (Assassin’s Creed IV: Black Flag PL/EN [Uplay], Dead Synchronicity: Tomorrow Comes Today PL/EN [Steam, DVD], Dead Age PL/EN [Steam, DVD]) i kod zniżkowy do sklepu OtherTees.

Komentarzy:
134

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z