Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Raging Justice: Bijatyka, która zaatakuje nas nostalgią

hraboll czwartek, 1 lutego 2018, 21:56 News

Zanosi się na radosne pranie po mordach, również w kooperacji.

Jeśli tęsknicie za klasykami beat 'em up pokroju Streets of Rage, warto zainteresować się projektem niewielkiego zespołu MakinGames. Ekipa skrzyknięta przez byłych pracowników brytyjskiego studia Rare (m.in. Donkey Kong Country, Banjo-Kazooie, GoldenEye 007, a także nadchodzące Sea of Thieves) jeszcze w tym roku zaproponuje nam nostalgiczną podróż do lat 90. ubiegłego wieku. Do czasów, w których jeden mięśniak walczył z hordami innych mięśniaków, a w finale z bananem na twarzy spuszczał łomot przywódcy gangu.

Raging Justice to klasyczna formuła podana w atrakcyjniejszej formie. Warto odnotować obecność systemu moralności, który pozwala odgrywać dobrego lub złego glinę. Każde aresztowanie to kilka dodatkowych punktów życia, ale w ferworze walki łatwo przekroczyć uprawnienia, a nasze uczynki wpłyną ponoć na zakończenie gry.


Wiele osób z radością przyjmie informację o możliwości zabawy w co-opie. Samotni gracze skupią się natomiast na podbijaniu sieciowych rankingów. Łowcy rekordów otrzymają spore pole do popisu, wykorzystując do nabijania punktów spory repertuar broni, interaktywne elementy otoczenia i podlegające destrukcji pojazdy.

Jak już wspomniałem, Rick Justice i Nikki Rage rozpoczną wielkie czyszczenie ulic w tym roku. Towarzyszyć im będą posiadacze pecetów, PS4, Xboksów One oraz Switchów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 2 lutego 2018, 19:53   overbreaker
Kupuje w ciemno xD.Staro szkolne arcade.Pozdrawiam tych co grali w to xD
https:www.youtube.com/watch?v=trI5Os9d-AE
piątek, 2 lutego 2018, 14:59   CartoonGamer1
Do wszystkich, którzy mówią że gra źle wygląda: Myślę, że to zamierzony zabieg twórców. Prawdopodobnie chcieli by ich gra wyglądała "starzej".
piątek, 2 lutego 2018, 8:46   lastmanstanding
Bardziej tęsknie do takich gier jak Fighting Force w coopie, albo The Warriors od rockstara również w coopie na kanapie, to były giery
piątek, 2 lutego 2018, 6:52   GeDo
Haha ten traktorek do koszenia trawy fajny:)
piątek, 2 lutego 2018, 0:51   b00ger
Franko się lepiej prezentuje...
czwartek, 1 lutego 2018, 23:42   Kugger
Kiedy na Google Play? xD
czwartek, 1 lutego 2018, 23:34   Vangahast
Wygląda tragicznie...
czwartek, 1 lutego 2018, 23:33   ChodzNaGrzyby
Wygląda ja gra, zrobiona przez jednego człeka. Strasznie się to prezentuje.
czwartek, 1 lutego 2018, 22:49   CYBERTRIBAL
Dobrych chodzonych bijatyk nigdy za dużo, więc i tą chętnie weźmiemy.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
1

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z