Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Civilization VI: Wojowniczy nastolatek poprowadzi do walki Mapuczów [WIDEO]

Cursian wtorek, 30 stycznia 2018, 20:33 News
PC

Będzie specjalistą od starć z silniejszym wrogiem.

Firaxis zaprezentowało szóstą z ośmiu frakcji z nadchodzącego dodatku Rise and Fall (poprzednio poznaliśmy Szkocję). Wodzem Mapuczów będzie Lautaro, zwany także Prędkim Jastrzębiem. Młodociany przywódca wsławił się skuteczną walką z hiszpańskimi konkwistadorami na terenie dzisiejszego Chile. Jego specjalna umiejętność sprawia, że zwycięskie potyczki toczone na terytorium należącym do wrogiego miasta obniżają jego lojalność względem właściciela. Zdolność frakcji, Toqui, zapewnia premię do walki z cywilizacjami znajdującymi się w złotej erze. Ponadto wojska Mapuczów zdobywają w boju więcej doświadczenia, jeśli pochodzą z metropolii z urzędującym gubernatorem. Skoro już mowa o siłach zbrojnych, trzeba wymienić specjalny rodzaj kawalerzystów, którzy cieszą się premiami podczas walki w pobliżu przyjaznego terytorium, a także zużywają znacznie mniej punktów ruchu, plądrując. Poddani Lautaro będą potrafili wznosić czemamulle, czyli specjalne rzeźby, dzięki którym otrzymają dodatkową kulturę, a na dalszych etapach gry także turystykę.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
0

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z