Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Gran Turismo: Twórca już pracuje nad nową odsłoną

Papkin wtorek, 30 stycznia 2018, 14:41 News

Jest to o tyle frapujące, że poprzednia wcale nie wydaje się skończona.

Deklaracja, jaką złożył Kazunori Yamauchi, padła w rozmowie z japońskim serwisem Game Watch. Zagadnięty o przyszłość cyklu developer przyznał: 

Nie mogę nic o tym mówić, ale od momentu wypuszczenia GT (chodzi o wydane w październiku 2017 Gran Turismo Sport – dop. red.) zacząłem prace nad kolejnym GT.


Może to budzić pewną wesołość, bo Sport zadebiutowało z raczej skąpą na tle konkurencji i poprzedniczek zawartością. Tytuł stale jest zresztą rozwijany – łatka sprzed kilku dni dodała do gry cztery kolejne tory i 10 modeli samochodów.

Nadmieńmy, że ponoć niekoniecznie mowa o Gran Turismo 7, aczkolwiek Yamauchi zasygnalizował, że w nowym tytule mogą pojawić się jednoślady. Skłoniło to do pytań o sequel wydanego na PS2, skupionego na motocyklach Tourist Trophy, ale developer jasno zadeklarował, że w tej chwili ekipa Polyphony Digital nie planuje kontynuacji tego tytułu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 31 stycznia 2018, 14:50   tomek5368
Scorpix moze f7 się mało zmienia z kazdą serią ale gran turismo równierz się nie zmienia,po za tym mam pytanko do cb god of war remasted warto zakupić?
środa, 31 stycznia 2018, 4:48   Scorpix
@tomek5368
Kolejne edycje Gran Turismo wychodzą co kilka lat. 7 wyjdzie pewnie w 2020 lub 2021, czyli pod koniec generacji, a w przypadku Forzy wiele osób już nie ma złudzeń, że zaraz zapowiedzą Forza Horizon 4 na listopad.
wtorek, 30 stycznia 2018, 18:40   2real4game
@ermo3
Pod względem wyglądu też.
wtorek, 30 stycznia 2018, 18:38   ermo3
@konio52 pod względem obszerności, zawartości, racja. Pod każdym innym względem - hell nope.
wtorek, 30 stycznia 2018, 18:36   tomek5368
ludzie twierdzą ze forza 7 to tasiemiec, a czym niby jest gran turismo?, gran turismo taki sam tasiemiec jak forza motosport:)
wtorek, 30 stycznia 2018, 16:35   Moooras
„I tak ludzie kupio”...
wtorek, 30 stycznia 2018, 14:44   konio52
Forza zjada gt na śniadanie

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
1

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Coś starego, coś nowego, coś pożyczonego... Wszystko jest!

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z