Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dwie minutki z Dead Dozen [WIDEO]

hraboll sobota, 27 stycznia 2018, 19:32 News

Równo miesiąc temu zobaczyliśmy pierwszy materiał z gry. Dziś studio Fntastic wrzuciło do sieci świeżutką prezentację najważniejszych elementów kooperacyjnej rozgrywki.

Odpalając tytuł, który 9 lutego wskoczy do wczesnego dostępu na Steamie (jeśli tylko nie zaliczy kolejnego poślizgu), trzeba być gotowym na momentami dramatyczną walkę o przetrwanie, urozmaiconą zbieraniem lootu i barykadowaniem przejść. Jedenastu graczy ucieka przed ghulem. Chwila nieuwagi może zaowocować powiększeniem grupy pościgowej. Każda postać po zgonie przeistacza się nieustępliwego poplecznika wspomnianego potwora.

Wersja udostępniona w ramach early accessu ma zawierać sporą część zaplanowanego materiału i pozwolić na przetestowanie wielu mechanizmów rozgrywki oraz matchmakingu.

Poprzednie wideo z Dead Dozen znajdziecie w TYM miejscu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 28 stycznia 2018, 19:56   Darku22
@korinogaro Nie ma się co kłucić, fajnie jakby gra była dobrze zrobiona, bo chętnie bym pograł w dobrą produkcje z zombiakami nową
niedziela, 28 stycznia 2018, 19:41   korinogaro
@Mam wrażenie że nie dojdziemy do porozumienia ze względu na być może twój staż growy albo zwyczajnie wybór innych tytułów. Gdybyś zagrał w moda o którym mówiłem widziałbyś jak podobna jest ta produkcja do niego i jak odległy od niego jest L4D. BTW. tempo rozgrywki jest inne, nie widać broni ręcznych, jak na razie wszystko co pokazali dzieje się w obrębie jednego budynku gdzie w L4D przemierzasz planszę z punktu A do B. No ale zobaczymy.
niedziela, 28 stycznia 2018, 13:23   Darku22
@korinogaro No to jedyna różnica, bo poza tym zaczynamy prawie identycznie, lokacje typowa dla L4D, gameplay taki sam, zombia, poza tym ten zombiak zachowuje sie jak typowy tank z lefta, duzy, wytrzymały, mocny
niedziela, 28 stycznia 2018, 11:42   korinogaro
@Darku22, jak udało Ci się dostrzec w tej grze L4D czyli grę w której na raz atakują Cię dziesiątki zombie? Na razie to wygląda jak rip-off moda do pierwszego H-L z zombie gdzie jeden gracz zaczynał jako zombie i każdy zabity gracz też zamieniał się w zombie.
niedziela, 28 stycznia 2018, 6:06   Danon666
Early Access omijam szerokim łukiem
sobota, 27 stycznia 2018, 22:49   Biezdziad
Powolna rozgrywka, prosta grafika, brak efektownych finiszerów, killstreaków, "+200 PD za double headshoty" - no nareszcie, takich gier mi brakuje.
sobota, 27 stycznia 2018, 20:09   Darku22
Liczyłem, ze to bedzie gra bardziej nastawiona na fabułe, ukrywanie się, eksploracje, oszczędzanie zasobów itp. A wygląda na to, że dostaniemy Left 4 dead w odnowionej oprawie :/

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z