Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch League: Rozgrywki przyciągnęły blisko 10 milionów widzów

Cursian czwartek, 18 stycznia 2018, 8:16 News

Już pierwszego dnia podziwiało je ponad 400 000 osób.

Blizzard usilnie stara się wypromować swoją strzelankę jako liczącą się dyscyplinę e-sportową i trzeba przyznać, że ostatnio wychodzi mu to nad wyraz dobrze. Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Twitch zapłacił aż 90 milionów dolarów za prawa do transmitowania rozgrywek Overwatch League. Najnowsze dane wskazują na to, że ryzyko mogło się opłacić. Przez pierwszy tydzień mecze śledziło 10 milionów osób, przy czym liczba ta dotyczy zarówno Twitcha, jak i MLG oraz chińskich serwisów w rodzaju ZhanQi TV, NetEase CC i Panda TV. Średnia liczba widzów na minutę pierwszego dnia wynosiła około 408 000, w kolejnych – 280 000. Największą popularnością cieszyło się starcie Dallas Fuel i Seoul Dynasty, które w szczytowym momencie śledziło 437 000 dusz.

Skoro już mowa o Overwatchu, Blizzard ogłosił wreszcie ostateczną datę premiery nowej, stylizowanej na park rozrywki mapy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 18 stycznia 2018, 11:27   CormaC
@Laionik Dzięki za info, będę interweniował u Interii.
czwartek, 18 stycznia 2018, 10:50   Kazama
2real4game, i tak jest lepiej niż na początku, trochę jest bardziej przejrzyście
czwartek, 18 stycznia 2018, 10:21   2real4game
Moim zdaniem oglądanie rozgrywek w Overwatchu jest koszmarem. Żadna kamera do tego nie pasuje.
czwartek, 18 stycznia 2018, 8:32   Laionik
@CDAction Udostępnianie treśći na Twittera Wam nie działa. Po kliknięciu na "Tweet" otrzymuję brak referera w url i brak treści postu

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
5

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z