Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch League: Rozgrywki przyciągnęły blisko 10 milionów widzów

Cursian czwartek, 18 stycznia 2018, 8:16 News

Już pierwszego dnia podziwiało je ponad 400 000 osób.

Blizzard usilnie stara się wypromować swoją strzelankę jako liczącą się dyscyplinę e-sportową i trzeba przyznać, że ostatnio wychodzi mu to nad wyraz dobrze. Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Twitch zapłacił aż 90 milionów dolarów za prawa do transmitowania rozgrywek Overwatch League. Najnowsze dane wskazują na to, że ryzyko mogło się opłacić. Przez pierwszy tydzień mecze śledziło 10 milionów osób, przy czym liczba ta dotyczy zarówno Twitcha, jak i MLG oraz chińskich serwisów w rodzaju ZhanQi TV, NetEase CC i Panda TV. Średnia liczba widzów na minutę pierwszego dnia wynosiła około 408 000, w kolejnych – 280 000. Największą popularnością cieszyło się starcie Dallas Fuel i Seoul Dynasty, które w szczytowym momencie śledziło 437 000 dusz.

Skoro już mowa o Overwatchu, Blizzard ogłosił wreszcie ostateczną datę premiery nowej, stylizowanej na park rozrywki mapy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 18 stycznia 2018, 11:27   CormaC
@Laionik Dzięki za info, będę interweniował u Interii.
czwartek, 18 stycznia 2018, 10:50   Kazama
2real4game, i tak jest lepiej niż na początku, trochę jest bardziej przejrzyście
czwartek, 18 stycznia 2018, 10:21   2real4game
Moim zdaniem oglądanie rozgrywek w Overwatchu jest koszmarem. Żadna kamera do tego nie pasuje.
czwartek, 18 stycznia 2018, 8:32   Laionik
@CDAction Udostępnianie treśći na Twittera Wam nie działa. Po kliknięciu na "Tweet" otrzymuję brak referera w url i brak treści postu

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z