Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Scribblenauts Showdown zapowiedziane, znamy datę premiery [WIDEO]

Papkin wtorek, 16 stycznia 2018, 18:07 News

Lista nowości jest długa!

Najważniejsze novum dotyczy listy platform, na których gra będzie dostępna. O ile dotychczasowe odsłony tradycyjnie pojawiały się na urządzeniach Nintendo i ewentualnie na PC, Showdown zadebiutuje nie tylko na Switchu, ale również na PS4 i XBO. Kiedy? Już 6 marca.

Rdzeń zabawy się nie zmieni. Podstawą nadal będzie wpisywanie na klawiaturze nazw przedmiotów, które zmaterializują nam się później w rękach (co pozwali na rozwiązanie jakiejś [nie]logicznej zagwozdki). Obiektów, które przyzwiemy, tym razem ma być ok. 35 tys.

Rzecz zaoferuje trzy tryby rozgrywki dla wielu graczy: versus (skupiony na pojedynkach 1 na 1), sandbox (najbardziej tradycyjna zabawa) i tytułowy Showdown (zestaw minigier wyselekcjonowanych z 25 propozycji).

Za nową odsłonę ma odpowiadać Shiver Entertainment, które przejęło markę od 5th Cell (które wciąż boryka się z restrukturyzacją). Pierwszy zwiastun gry załączamy poniżej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 16 stycznia 2018, 20:37   BIsken
Ta animacja przypomina mi teledysk One-T + Cool-T - The magic key
wtorek, 16 stycznia 2018, 18:36   Goku07
Oby nie dodawali fidget spinnerów, bo to będzie najpotężniejsza broń w grze.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
8

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z