Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Połowa studia Swordfish w rękach Monumental Games

Piotrek66 czwartek, 13 listopada 2008, 15:59 O grach inaczej
50 Cent Blood on the Sand - logo
50 Cent Blood on the Sand - logo

Swordfish Studios odpowiedzialne jest za produkcję drugiej części gry z 50 Centem w roli głównej, czyli 50 Cent: Blood on the Sand. Co będzie dalej z programistami?

Jak się okazuje, połowa osób (oddział z Manchesteru, 26 osób) zatrudnionych we wspomnianej firmie została wykupiona przez Monumental Games, które pracuje nad piłkarskim MMO, Football Superstars. Nie znamy niestety ceny, jaką musieli ponieść nowi pracodawcy ludzi ze Swordfish. Co dalej jednak z drugim oddziałem studia, umiejscowionym w Birmingham? Miejmy nadzieję, że wkrótce się dowiemy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Swordfish Studios, akcja, Swordfish Studios, CD Projekt, THQ,

Podobne newsy

50 Cent: Blood on the Sand – Pod naciskiem siedmiolatka developer dodał do gry helikoptery

News
piątek, 28 kwietnia 2017

50-cent-blood-on-the-sand--pod-naciskiem-siedmiolatka-developer-dodal-do-gry-helikoptery Syn 50 Centa okazał się (prawdopodobnie) najmłodszym projektantem gier w historii.

Komentarzy:
11

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To edycja izolacyjno-urodzinowa – wszak pierwszy numer CDA pojawił się w kioskach w kwietniu 1996 roku. Z tej okazji redaktorzy wspominają swoje pierwsze spotkanie z CD-Action i czekaja na wasze historie.

Komentarzy:
2

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
13

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z