Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Gra o Dywizjonie 303 zabiega o wsparcie na Kickstarterze [WIDEO]

Cursian wtorek, 9 stycznia 2018, 21:28 News
PC

Wśród celów dodatkowych zbiórki na 303 Squadron: Battle of Britain znalazły się wersje konsolowe.

Polskie studio Atomic Jelly wystartowało na Kickstarterze ze zbiórką na grę opowiadającą o losach jednego z najsłynniejszych pododdziałów w historii rodzimego lotnictwa. 303 Squadron: Battle of Britain ma zachować balans pomiędzy realizmem a dynamiką oraz zaoferować bogatą fabułę opartą na prawdziwych wydarzeniach. Dodatkowo będzie można zwiedzić w pełni odwzorowaną, interaktywną bazę RAF-u w Northolt, a także pogrzebać przy ustawieniach samolotów.

Twórcy potrzebują minimum 12 000 dolarów kanadyjskich, a w chwili, gdy to piszę, zgromadzili nieco ponad 1100. Mają jednak rozległe plany na to, co zrobić z większą ilością gotówki. Pośród celów dodatkowych znalazły się między innym różne wersje językowe, misje poboczne, wsparcie VR-u, a przede wszystkim edycje na XBO i PS4. Te ostatnie wymagają zgromadzenia odpowiednio 175 i 220 tys. dolarów kanadyjskich. Zainteresowanych wsparciem projektu odsyłam TUTAJ, resztę zachęcam do obejrzenia okolicznościowego zwiastuna.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 12 stycznia 2018, 19:31   mef666
@Condie, Biznes to biznes a wspierać to można przez Wośp. Jak ktoś ma dobry pomysł i sam nie może go ufundować to prezentuje na rynku i szuka co najwyżej inwestorów. Dobre bo Polskie, skąd w ogóle w młodych głowach tego typu myślenie to ja nie rozumiem.
piątek, 12 stycznia 2018, 12:04   Condie
@silvver Kiedyś też nie było DLC i Loot Boxów, a teraz są :P(prawo rynku ) wiadomo większe firmy bardzo rzadko zbierają kasę na kickstarterze bo świetnie sobie radzą bez tego, ale te mniejsze już nie są w stanie osiągnąć pożądanego wyniku bez wsparcia, a ja myślę, że warto inwestować w nasze niż cudze no i nie przekreślajmy od razu na starcie produkcji bo jest robiona przez Polaków :)
czwartek, 11 stycznia 2018, 17:41   silvver
@Condie kiedyś firmy nie potrzebowały wsparcia finansowego fanów i jakoś gry też wydawano.
Popatrz np na taki Sekai Project, robią kickstarter na każdą swoją nową pozycję :D
czwartek, 11 stycznia 2018, 8:36   Condie
@fanboyfpsow czyli jak techland jest gorszy od cd project red to znaczy że mam go już nie wspierać? Każda z rodzimych firm ma szansę zaistnieć tylko potrzebują naszego wsparcia i projektu z potencjałem, a ja właśnie tej grze widzę potencjał może nie graficzny ale fabularny to napewno.
czwartek, 11 stycznia 2018, 0:12   Lord Winter
Mało wołają - bo są małym studiem dev. Bo może jako małe studio mają propozycję na licencje, narzędzia (czy co tam potrzebują) za wielokrotnie mniejszą kwotę, niż woła się od pełnowymiarowego studia. A może potrzebują wsparcia w taki konkretny sposób, bo to jest warunek wydawcy: udowodnijcie nam że pomysł "załapie" - a najlepiej to sprawdzić jaki będzie oddźwięk na kikstarterze, a jak uzbieracie kwotę X to my wyłożymy resztę... Myślenie nie boli - nie ma co od razu ich skreślać bo mało wołają...
czwartek, 11 stycznia 2018, 0:08   Lord Winter
Ludzie wy tak naprawdę czy po prostu trollujecie? Powodów, czemu zbierają w dolarach kanadyjskich może być wiele - najprostsze to takie, że aby uniknąć przewalutowań zbierają w walucie, w której np muszą opłacić silnik, lub jakąkolwiek potrzebną licencje. To że studio jest małe, dorobek ma znikomy, nie znaczy że nie ma potencjału albo że ich pomysł na grę jest zły. Potrzebują wsparcia by rozwinąć skrzydła, by mieć hajs na narzędzia i czas potrzebny na to by przekuć pomysł w coś sensownego.
środa, 10 stycznia 2018, 19:45   silvver
@dxh11 oceniasz wygląd gry po kinowym trailerze? :D
środa, 10 stycznia 2018, 18:45   dxh11
Wygląda jak kupa, ale 3mam kciuki :)
środa, 10 stycznia 2018, 18:15   fanboyfpsow
@condie Cd projekt Red a Tehland?
środa, 10 stycznia 2018, 15:11   Arthas1225
mam nadzieje że będzie multi

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Dywizjon 303: Bitwa o Anglię – Poznaliśmy datę premiery gry o polskich lotnikach [WIDEO]

News
wtorek, 14 sierpnia 2018

dywizjon-303-bitwa-o-anglie--poznalismy-date-premiery-gry-opolskich-lotnikach-wideo Wiemy też, co będą zawierały poszczególne edycje.

Komentarzy:
14

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z