Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Halo: Pięć lat po zapowiedzi Spielberg wciąż pracuje nad serialem

Papkin poniedziałek, 8 stycznia 2018, 12:03 Film, serial, animacja

Na pewno, jak bum cyk cyk, jak bonie dydy, serio, serio-serio, poważnie, nie na żarty, rzeczywiście!

Projekt, zaanonsowany niemal pięć lat temu, powoli zamienia się w żart, dla porządku jednak przypomnijmy, że współpraca na linii Showtime-Steven Spielberg miała zaowocować serialem telewizyjnym. 

TV Guide zapytało o los projektu Davida Nevinsa, szefa wszystkich szefów telewizyjnej platformy. Ów stwierdził, że "Halo"... 

Wciąż jest w bardzo aktywnej produkcji.

Jego kolega Gary Levine dodał zaś, iż format...

Jest ciągle rozwijany, wciąż idzie naprzód i jestem zachwycony tym, co zobaczyliśmy do tej pory.

W lipcu zeszłego roku podobnymi słowy uspokajał nas Microsoft. Tyle że i jego przedstawiciele poskąpili konkretów, ograniczając się do zapewnień, że "to serial, którego fani oczekują, i na który zasługują" oraz tym podobnych banialuków.

Niech jednak żywi nie tracą nadziei, być może Spielberg wykorzysta przy serialowym Halo doświadczenia wyniesione z "Ready Player One" (którego zwiastun już wam prezentowaliśmy). Zwłoka zresztą nie dziwi, w końcu reżyser ma ostatnio pełne ręce roboty. Całkiem niedawno zapowiedział powrót Animaniaków, wiadomo również, że stanie za kamerą piątej części przygód Indiany Jonesa

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 8 stycznia 2018, 16:51   Scorpix
@Krax
Wiesz raczej informację typu, że Kinect będzie obowiązkowy, pożyczanie gry innym będzie odpłatne, duże skupienie się na rzeczach nie związanych z grą, a później jeszcze wiadomość, że XBOX będzie wymagał połączenia się z netem raz na dzień, aby mógł działać...
Pod względem Hardware to też za dużo chyba tam nie było, chyba że coś mnie ominęło, bo dawanie jako głównej atrakcji kierowanie głosowe, to raczej do wspaniałych nowinek nie należało. Dobrze, że Kinect nie był wbudowany w konsolę.
poniedziałek, 8 stycznia 2018, 14:07   Krax
Scorpix jak dla mnie ta konferencja była super:P wiec jak kto woli:E Pewnie jestem w mniejszości bo dla mnie ważniejszy był zawsze hard od soft;)
poniedziałek, 8 stycznia 2018, 13:33   Scorpix
Ten serial został zapowiedziany podczas pamiętnej konferencji, podczas której zaprezentowano ich nowe dzieło. Oby serial był lepszej jakości niż ów pokaz.
poniedziałek, 8 stycznia 2018, 13:16   lastmanstanding
od Spielberga podobały mi się 2 rzeczy. Stara przygodówka point and click która miała być filmem "the Dig" oraz serial animowany, przygody animków

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z