Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rocket League ma bardzo, bardzo, bardzo...

Papkin środa, 3 stycznia 2018, 9:45 News

...bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo wielu graczy. 

Konkretniej: 40 milionów. Psyonix nie omieszkało pochwalić się wynikiem na Twitterze.

Rocket League ma teraz 40 MILIONÓW graczy na całym świecie! Dziękujemy naszej stale rosnącej społeczności za pomoc w rozpoczęciu roku tak fantastycznym osiągnięciem.


Wieść jest o tyle ciekawa, że zaledwie dwa tygodnie temu reżyser tytułu informował, iż po Rakietową Ligę sięgnęło "raptem" 38 milionów ludzi. Nadmieńmy jednak, że nie oznacza to wcale sprzedanych kopii, bo część graczy zgarnęła produkcję w ramach abonamentu PlayStation Plus.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 9 stycznia 2018, 9:25   Tennessee
@Saskacz - wyjdz.
czwartek, 4 stycznia 2018, 0:37   kondiq91
Nie ma pod tym względem ograniczeń - graczy ogranicza jedynie ich pomysłowość - pełny zakres ruchów i ich kombinacje z różnokierunkowymi flikami i skokami, czy reset skoku przy dotknięciu czterema kołami dowolnej powierzchni - samochodu, piłki, ściany, sufitu, ziemi. W FIFIE, CSie, czy większości gier gracze mają ograniczone pole manewru do animacji umieszczonych w grze. W Rocket League nie ma animacji - gracze sami tworzą nowe ruchy i techniki.
czwartek, 4 stycznia 2018, 0:37   kondiq91
Ostatnio usedwolf odkrył double wavedash, który był możliwy do zrobienia od początku gry, ale nikt wcześniej go nie wykonał. CS to tylko bieganie, rzucanie granatów i strzelanie. Nic więcej tam nigdy nie będzie. W Rocket League ciągle pojawiają się nowe zagrania - nowe rodzaje strzałów (np. Kuxir pinch, czy Musty flick), nowe rodzaje dryblingów, poruszania się.
czwartek, 4 stycznia 2018, 0:36   kondiq91
Samo poruszanie się piłki w Rocket League jest uwarunkowane fizyką i nie ma w tym żadnego przypadku. Nie ma automatycznych podań (jak choćby w fifie z modyfikatorem celności, w zależności od umiejętności grajka, którym sterujemy), strzałów, niczego. Wszystko trzeba robić ręcznie. W dodatku gracz ma pełną kontrolę nad pojazdem w zakresie 360 stopni. Każdego miesiąca gracze odkrywają nowe zagrania, których istnienia nikt wcześniej nie znał.
czwartek, 4 stycznia 2018, 0:35   kondiq91
@Saskacz Rocket League to jedna z nielicznych gier competitive multiplayer, w której wszystko zależy od umiejętności gracza i ma się wrażenie, że bierze się udział w prawdziwej rozgrywce sportowej. Do tego nie zawiera przemocy, więc może być pokazywane wszędzie i o każdej godzinie, dzięki czemu turnieje pojawiły się już na antenie kilku amerykańskich stacji telewizyjnych. W porównaniu z takim CS:GO czy FIFĄ, Rocket League ma dużo większy potencjał z wielu względów.
czwartek, 4 stycznia 2018, 0:31   Skelldon
@Saskacz: Proszę, wyjdź.
środa, 3 stycznia 2018, 21:33   heavy91
@Saskacz Nie wiesz co to za gra, nie grałeś a oceniasz jako crapa?...
środa, 3 stycznia 2018, 17:56   Saskacz
Co to jest ??? od kiedy crapy mają taką sprzedaż?
środa, 3 stycznia 2018, 11:06   master0612
Za ps plus pewnie też dostali niezły hajs :D + pewnie sporo osób kupiło dlc

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Rocket League porzuca loot boksy

News
środa, 7 sierpnia 2019

rocket-league-porzuca-loot-boksy Przy tej zmianie twórcy gry, jak mówią, wzorują się na Fortnicie.

Komentarzy:
14

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z