Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCS:GO wcale nie potrzebuje oficjalnego trybu battle royale [WIDEO]

Papkin piątek, 29 grudnia 2017, 15:43 News
pc

Fani zatroszczyli się bowiem, by fenomen PUBG-a dało się odczuć także w starszej produkcji.

W połowie grudnia informowaliśmy, że w kodzie Counter-Strike'a odnaleziono ślady zawartości typowej dla shooterów typu battle royale. Choć tryb nie został oficjalnie potwierdzony, modder Kinsi już teraz oferuje jego ekwiwalent.

Inspirowana H1Z1 modyfikacja Go 4 the Kill oferuje mapę czterokrotnie większą, niż pozwala silnik Source (sektory przedzielono łańcuchami górskimi, ale bez żadnych ekranów ładowania), wsparcie dla leaderboardów oraz garść nowych w stosunku do oryginalnego CS:GO rozwiązań (przykładowo bieg nie zmniejsza celności, inna jest balistyka pocisku, pojawiła się mechanika krwawienia). W rozgrywkach może brać udział 20 graczy, aczkolwiek projekt celuje w 49 uczestników rozgrywek. Więcej o różnicach na linii Go4TK-CS:GO przeczytacie w tym miejscu.

Projekt jest na chodzie od sierpnia, ale od tego czasu był stale rozwijany. Jeżeli macie ochotę dołączyć do zabawy – odsyłam Was pod ten adres.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 29 grudnia 2017, 16:35   Admati
od 4 miesięcy
piątek, 29 grudnia 2017, 16:04   Admati
jakiś taki spóźniony zapłon macie o tym wiedzialem juz od dawna
https:www.youtube.com/watch?v=h_1QRSih7-Q

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
25

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Zaczęło się w roku 1987. W salonach gier królowały Contra i Operation Wolf, szczęśliwi posiadacze komputerów grali w pierwszą część Larry’ego i Piratów Sida Meiera. A Tim Ansell zakładał studio, które miało sprawić, że świat pokocha wojnę totalną.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z