Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Life Is Strange: Before the Storm – Premiera ostatniego epizodu [WIDEO]

Cursian środa, 20 grudnia 2017, 21:43 News

Opublikowano zwiastun całego sezonu.

Wszyscy, którzy wstrzymywali się z poznaniem przygód "młodej" Chloe do czasu premiery całego sezonu, mogą już zakasywać rękawy i siadać do gry. Dziś do sprzedaży trafił bowiem ostatni odcinek Life Is Strange: Before the Storm. Poprzednie spotkały się z całkiem przychylnym odbiorem ze strony recenzentów. Pierwszy może pochwalić się średnią ocen na poziomie 78-80% (w zależności od platformy), a drugi – 76-79%. Wygląda na to, że zwieńczenie opowieści trzyma podobny poziom, bowiem pierwsze noty oscylują w granicach 78%.  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 21 grudnia 2017, 14:12   robert98983
No to się jeszcze trochę naczekasz.Tłumaczenia są już prawie gotowe, ale muszą jeszcze korektę zrobić, a po tym 14-dniowy okres testowy.
czwartek, 21 grudnia 2017, 5:03   JANEKzPAKOWNI
Zakupie dopiero jak ukaze sie spolszczenie przy okazjo moze stanieje

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z