Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCD-Action 01/2018: Drugi przeciek [ROZWIĄZNY]

Ghost środa, 6 grudnia 2017, 10:14 CD-Action
(c) Grafika by Adam "Prometheus" R.
(c) Grafika by Adam "Prometheus" R.

Kolejny przeciek dotyczy jeszcze jednego bonusu z naszego pisma. Myślę, że Was ucieszy.

Po wodzie pływa, kaczka się nazywa. Co to jest?

Zagadka dotycząca bonusu jest podobna i brzmi:

Na ścianie wisi i plakat się nazywa. ;)

A tak serio, to zabawimy się w odgadywanie, co jest na plakacie. Jak zwykle jest dwustronny. Jedna strona będzie miała grafikę pionową, a druga poziomą. W zasadzie pewien temat staje się tradycją grudniowych plakatów, więc nie powinniście mieć problemu z odgadnięciem, co to będzie. Druga strona to już jednak zupełnie inna sprawa.

Od razu powiem, że nie ma kalendarza. Tym niemniej druga strona plakatu będzie miała zastosowanie praktyczne, a wiąże się z pewną bardzo popularną grą. Podpowiedź to 51456.

W komentarzu podajcie, co znajdzie się na obu stronach plakatu oraz jakie zastosowanie będzie miała jego druga strona.

Rozwiązanie

Na pionowej stronie jest plakat z filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", a na drugiej mapa i poradnik do PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG). W jednym z kolejnych newsów będziecie mogli zobaczyć zajawkę plakatu, a następny przeciek już niedługo.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Przecieki,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 6 grudnia 2017, 12:48   pakulec
@ Smuggler nie bierz tego do siebie... nie komentowałem poprzednich bo wg. mnie tez nie były warte kupna... niestety pełniaki i bonusy nie były dla mnie atrakcyjne w poprzednich kilku egzemplarzach. No może tutaj mnie zaskoczycie pełniakiem :)
środa, 6 grudnia 2017, 12:44   Mercury001
Fajny byłby plakat-kalendarz z kodami QR na każdym miesiącu przenoszącymi nas do zapowiedzi najbardziej oczekiwanej gry w miesiącu :) Taka lekka forma interakcji z czytelnikami.
środa, 6 grudnia 2017, 12:08   Admix665
Szkoda, że nie kalendarz no ale nie dogodzisz każdemu :)
środa, 6 grudnia 2017, 11:43   Smuggler
@ pakulec - doceniam, że odzywasz się raz na rok ale jak już, to naprawdę warto było rok czekać na tak wyrafinowaną i spartańsko zwięzłą wypowiedź. Aż się boję jak zaszalejesz w grudniu 2018.
środa, 6 grudnia 2017, 11:38   wojtekb03
Co tak zacnie? :D Wiadomo, premiera Gwiezdnych Wojen i plakacik! Świetny bonus, bo jestem pełen nadziei, że 8 epizod nie będzie nojgorzym gniotem SW jak poprzedni!... świetnie :)
środa, 6 grudnia 2017, 11:18   pakulec
Co tak cinko? Schodzicie na psy :p Serio ponownie chyba was nie kupię... a szkoda
środa, 6 grudnia 2017, 10:49   Mercury001
Jedna strona to mapa z zaznaczonymi najlepszymi lootami z PUBG https:www.cdaction.pl/news-51456/ (stąd ten kod na końcu linku). A druga strona mnie nie interesuje ;)
środa, 6 grudnia 2017, 10:49   Ghost
kudalapl - Zgadza się.
środa, 6 grudnia 2017, 10:46   kudalapl
Plakat z Gwiezdnych Wojen i mapa Z Pubga

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

CD-Action 12/2018: The Night of the Rabbit trzecią pełną wersją

News
wczoraj

cd-action-122018-the-night-of-the-rabbit-trzecia-pelna-wersja Gra studia Daedalic to wręcz wzorcowy przykład tego, jak należy robić przygodówki.

Komentarzy:
30

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
30

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
13

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z