Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDevil May Cry 5: Spory przeciek!

Ninho poniedziałek, 27 listopada 2017, 20:42 Plotka

Dostaniemy więcej niż jedną grywalną postać.

Na forum Resetera pojawił się dzisiaj spory przeciek odnoszący się do piątej części serii Devil May Cry. Gra ma pojawić się w roku fiskalnym 2019, czyli między kwietniem 2018 a marcem 2019. Pierwotne plany zakładały premierę w listopadzie 2018, jednak nie jest to pewna data. Pierwsze wiadomości na temat DMC5 miały zostać ujawnione podczas PSX Cup 9 grudnia, jednak Sony zdecydowało się ostatecznie poczekać aż do przyszłorocznych targów E3. 

Gra jest tworzona od dwóch lat, preprodukcja rozpoczęła się jeszcze w 2015 roku i prace nad grą idą póki co gładko, więc nie powinniśmy spodziewać się opóźnień. Co ciekawe, od jakiegoś czasu gotowy ma być niespełna dwuminutowy zwiastun, który skupia się na fabule. Za cutscenki, których łaczny czas ma być najdłuższy w historii DMC, odpowiadać będzie Yuji Shimomura, który pracował przy dwóch poprzednich odsłonach serii. Choć świat gry ma być bardziej otwarty od poprzedniczek, to nie powinniśmy spodziewać się świata w pełni otwartego czy choćby podobnego do tego, co znamy z Dark Souls. Bardzo ważny dla tworców jest nowy system kamer, który będzie dynamiczniejszy. Walki natomiast mają być lepiej animowane i płynniejsze. 

Fabularnie ma być to poważniejsza część, w której poznamy "nową stronę" Dantego. Poza nim najpewniej będziemy mogli poprowadzić Nero oraz trzecią postacią, której do tej pory nie znamy, ale wiemy, że ma być "bardzo potężna". Ponadto DMC5 może zakończyć historię "Synów Spardy".

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 2 grudnia 2017, 11:55   Kricz
Śmieszy mnie jak wrzucacie na historię DmC w przeciwieństwie stawiając historie DMC XD To tak jakby przeciętnego sportowca porównywać do inwalidy.
piątek, 1 grudnia 2017, 19:54   TheMephis
@Kimahri
Akurat to "terefere" może być nawiązaniem do skeczu, w którym brał udział Maciej Stuhr jako lektor. Przynajmniej tak to odebrałem XD
środa, 29 listopada 2017, 14:44   Skelldon
@Kimahri: I o fatalnej końcówce z wepchniętym na siłę konfliktem. Ale co by nie mówić, to akurat mnie rozbawiło. XD
wtorek, 28 listopada 2017, 22:31   Bulldozer
@Nargin
Czyli białowłosy dante :) I tyle mi wystarczy :D
wtorek, 28 listopada 2017, 21:34   Nargin
@Bulldozer To będzie Dante z DMC5 :) . Piszą, że ma być poważniejszy, ale nie tak bardzo jak w DMC2. Wciąż ma być tym Dantem, który potrafi walnąć żartem, gdy zbliża się koniec świata, ale historia będzie poruszać jego sprawy osobiste.
wtorek, 28 listopada 2017, 19:44   deanambrose
Oby poszli w ślady fenomenalnej trójki, a nie średniej czwórki czy przeciętnego rebootu.
wtorek, 28 listopada 2017, 16:18   Kimahri
@skelldon @kawalorn. Nie zapominajmy też o wybitnych dialogach. "Terefere", "ty też terefereeeeeee *wymioty*"
wtorek, 28 listopada 2017, 15:02   kiogu1
Jest powiedziane devill may cry 5 a nie dmc 2 księżyc w nowiu : epicka saga o trudnym dorastaniu biednego aniolka....
wtorek, 28 listopada 2017, 13:59   Bulldozer
Ale będzie to Dante z 1/2/3/4 czy ten "nowy" dante?
wtorek, 28 listopada 2017, 13:34   Abyss
Daje słowo, jeśli te przecieki to znowu jest jakiś bamboozle...

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z