Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

EA Sports UFC 3: Autorzy chwalą się realistycznymi animacjami [WIDEO]

Cursian sobota, 11 listopada 2017, 9:52 News

Zapewni je technologia Real Player Motion.

EA Sports oficjalnie ujawniło trzecią część UFC w zeszłym tygodniu, zdradzając między innymi datę premiery i szereg najważniejszych nowości. Jedną z nich będzie technologia Real Player Motion, będąca bohaterką najnowszego materiału promocyjnego. Dzięki niej i ponad  5 000 nowych animacji, zawodnicy mają zachowywać się niezwykle realistycznie i lepiej reagować na polecania gracza. Poprawiono na przykład poruszanie się po oktagonie. W rezultacie dynamiczne skracanie bądź zwiększanie dystansu powinno odbywać się znacznie płynniej. Co więcej, największe gwiazdy UFC, w tym okładkowy Conor McGregor, będą jeszcze bardziej przypominać swe realne odpowiedniki i stosować ich charakterystyczne ciosy bądź chwyty.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 12 listopada 2017, 16:13   tyson1010
Szkoda ze nie robia wersji na Pc
niedziela, 12 listopada 2017, 14:23   lastmanstanding
yyy

O autorze

Cursian

Podobne newsy

EA Sports UFC 3: Do najbliższego poniedziałku pogramy za darmo [WIDEO]

News
sobota, 7 kwietnia 2018

ea-sports-ufc-3-do-najblizszego-poniedzialku-pogramy-za-darmo-wideo- Można przetestować całą zawartość gry, ale czas na to jest ograniczony.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
7

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
1

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z