Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITOverwatch: Szczegóły nowej bohaterki, skórki inspirowane innymi grami Blizzarda dla reszty [WIDEO]

Cursian sobota, 4 listopada 2017, 17:22 News

Powitajcie Novę, Magniego i resztę ekipy.

Zacznijmy od zapowiedzianej wczoraj bohaterki, Moiry, a konkretniej pełnego wachlarza jej umiejętności. Heroina zajmie się wspieraniem pozostałych członków drużyny. Dbając o ich zdrowie, będzie jednak równocześnie szkodziła przeciwnikom, sama zaś dzięki sporej mobilności stanowi niezwykle niewygodny cel. Oto co będzie potrafiła:

  • Biotyczny chwyt:

Używając lewej ręki Moira zwiększa swoją energię biotyczną i leczy znajdujących się przed sobą sojuszników. Prawą ręką wystrzeliwuje wiązkę energetyczną dalekiego zasięgu, która wysysa życie z wrogów oraz leczy Moirę i regeneruje jej energię biotyczną

  • Kula biotyczna:

Moira wystrzeliwuje odbijającą się kulę biotyczną i może wybierać między efektem regenerującym, który leczy sojuszników lub wyniszczającym, który rani wrogów.

  • Zniknięcie:

Moira teleportuje się na niewielką odległość.

  • Koalesencja:

Moira emituje wiązkę o dużym zasięgu, która zarówno leczy sojuszników, jak i przenika bariery i rani wrogów.

Wiemy także co nieco o fabularnym tle bohaterki. Moira urodziła się w irlandzkim Dublinie, na co zresztą może wskazywać jej nazwisko – O'Deorain. Jest naukowcem wyspecjalizowanym w inżynierii genetycznej i stara się odnaleźć sposób na zawładnięcie podstawowymi pierwiatkami, z których składa się życie. Dzięki wytężonej pracy zdołała opracować metodę modyfikowania ludzkich genomów tak, by eliminować choroby i zwiększać możliwości organizmu. Jak nietrudno się domyśleć, jej osiągnięcia nie spotkały się z jednoznacznie pozytywnym przyjęciem: część kolegów zarzuciła jej zabawę w boga, inni byli zwyczajnie zazdrośni, bo nie potrafili odtworzyć rezultatów jej badań. To, nad czym nie dało się pracować oficjalnie, było rzecz jasna rozwijane w podziemiu, konkretnej zaś w tajnej gałęzi Overwatcha, zwanej Blackwatch. Po tym, jak organizacja Winstona i spółki została rozwiązana, Moira związała się z szemranym kolektywem naukowym finansowanym przez organizuję Szpon, czyli Żniwiarza, Trupią Wdowę i jej podobne indywidua. Z historią bohaterki możecie zapoznać się w poniższym filmiku:

Nowa mapa to niejedyny element, który wprowadzi do Overwatcha posmak innych gier Blizzarda. Pamiętacie opublikowane jakiś czas temu fanowskie prace ukazujące tutejszą ekipę w ciuchach rodem ze StarCrafta, Warcrafta i Diablo? Cóż, słowo ciałem się stało: w przyszłym roku w grze wyląduje zestaw skórek, dzięki którym na serwerach pojawią się między innymi Nova, Magni, Blackhand czy Rzeźnik. Zobaczcie zresztą sami:

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 4 listopada 2017, 21:34   alkair4
Inferno Jungle Update ... było pisane.... mimo wszystko kto chce sluchac o 12 leniej grze z dodatkiem ktory przerabia jednąz klas w istne piekło dla innych.
sobota, 4 listopada 2017, 21:20   Kimahri
Tja... piszmy o najmniejszych bzudrach z Oversnatcha. Nie wspomnijmy słowem o Inferno Jungle Update - bo jak wspomniał pan poniżej, nie opłaca się dla tych dwóch osób.
Myślenie CDA dzisiaj...
sobota, 4 listopada 2017, 18:53   gimemoa
Wdowa i skin Nova? BIORĘ TO!!!!!!!!!!!!! W Hotsie do Novy mam skin Wdowy, teraz w Overwatchu będę miał skina Nova do Wdowy. Dwie najseksowniejsze bohaterki Blizza :D

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
22

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Zmarł ponad pół wieku temu. Był żołnierzem i dezerterem, głosem pokolenia i ucieleśnieniem rebelii. Duszą Night City. Zapłacił za to słuszną cenę.

Komentarzy:
9

Zarząd CD Projektu miał przez chwilę aż dwadzieścia dwa miliardy powodów do radości.

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z