Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rise of the Argonauts przed Bożym Narodzeniem

Piotrek66 wtorek, 4 listopada 2008, 12:45 News
Rise of the Argonauts - logo
Rise of the Argonauts - logo

Dla osób, które zamierzały się wcielić w mitologicznego Jazona i wraz z nim wyruszyć w podróż po Złote Runo, mamy dwie wiadomości. Niestety obie są złe.

Po pierwsze – nie znajdziemy się w skórze herosa w tym miesiącu. Jak bowiem poinformował wydawca – firma Codemasters – gra ukaże się nieco później niż pierwotnie planowano. Mówi się o okresie tuż przed Bożym Narodzeniem. Miejmy nadzieję, że tak będzie.

Drugą złą wiadomością jest fakt, że nie jest planowana wersja demonstracyjna Rise of the Argonauts. Podjęto taką decyzję, gdyż Codemasters obawia się, iż kawałek opowiedzianej w produkcji historii może okazać się bezsensowny, co z kolei może przełożyć się na zaniechanie zakupu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 4 listopada 2008, 20:42   Tressela

// Czasami trudno wycelować. Rozumiesz - data realna jest mniej realna od nierealnej przyjętej przez wydawcę w dniu zamieszczenia newsa :) Nie to, abym się znał na tym biznesie a tym bardziej na pisaniu newsów, ale... takie jest moje zdanie w tej sprawie.

wtorek, 4 listopada 2008, 20:33   vimes

// Ja bym radził, aby na stronie cda, obok daty premiery zapowiedzianej przez twórców, znalazła się w nawiasie data realna, czyli przesunięta o miesiąc, albo 2. Ile tytułów wychodzi zgodnie z datą/przed premierą zapowiedzianą przez twórców??

wtorek, 4 listopada 2008, 15:23   AberaZ

Jasne... // Zgadzam się z przedmówcą... w demie fabuła ma znaczenie marginalne. Nie możemy przecież ocenić finalnej gry na podstawie milimetra gameplaya.

Zaliczyli czysto technologiczną obsuwę według mnie.

wtorek, 4 listopada 2008, 15:21   Tressela

// Osobiście odpalam dema ze względu na gameplay a nie fabułę, ale nich in będzie :)

Podobne newsy

Oferty weekendowe serwisów sklep.cdaction.pl, CDP.pl, Steam, GamersGate, GMG i GOG.com (13.06-15.06)

News
piątek, 13 czerwca 2014

oferty-weekendowe-serwisow-sklepcdactionpl-cdppl-steam-gamersgate-gmg-i-gogcom-1306-1506 W tym tygodniu taniej można kupić m.in. Mafię II wraz z dodatkami, wybrane gry dostępne na CDP.pl, Thiefa, Outlast, kilka tytułów 2K Games, SEGI, Square Enix, Telltale Games, Paradox Interactive oraz Bethesdy, a także produkcje oparte na systemie Dungeons & Dragons.

Komentarzy:
10

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
4

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z