Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSAssassin´s Creed Origins: Wygraj gadżety związane z grą [ZAKOŃCZONY]

Ghost wtorek, 14 listopada 2017, 15:27 Konkurs
Assassin's Creed Origins
Assassin's Creed Origins

W związku z dzisiejszą premierą Assassin's Creed Origins mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć fajne gadżety związane z grą. I jest ich na tyle dużo, że aż 25 osób ma szansę coś wygrać.

Zaczniemy od informacji o nagrodach.

Miejsce 1

 • figurka Bayeka
 • bluza
 • koszulka
 • brelok
 • wisiorek

Miejsce 2

 • figurka Ayi
 • bluza
 • koszulka
 • brelok
 • wisiorek

Miejsca od 3. do 6.

 • bluza
 • koszulka
 • brelok
 • wisiorek

Miejsca od 7. do 15.

 • koszulka
 • brelok
 • wisiorek

Miejsca od 16. do 25.

 • wisiorek

Wszystkie nagrody możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Figurka Bayeka

(Kliknij, aby powiększyć)

Figurka Ayi

(Kliknij, aby powiększyć)

Bluza

(Kliknij, aby powiększyć)

Koszulka

(Kliknij, aby powiększyć)

Brelok

(Kliknij, aby powiększyć)

Wisiorek

(Kliknij, aby powiększyć)

Zadanie konkursowe: pokaż, jakim jesteś asasynem. W zgłoszeniach czekamy na Wasze obrazy, rysunki, grafiki, zdjęcia, komiksy, filmiki, animacje, wyklejanki, rzeźby i wszelkie inne formy wizualnej ekspresji artystycznej, które pozwolą Wam na zrealizowanie zadania.

Zgłoszenie musi być w formie jednego komentarza (pod tym newsem) zawierającego link do pracy konkursowej. Dzieło musi być dostępne publicznie, by dało się je obejrzeć lub ściągnąć bez konieczności logowania się czy zakładania konta w jakimś serwisie. Prace niespełniające tego warunku nie zostaną uwzględnione.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do przyszłej niedzieli włącznie (5 listopada do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 5-7 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Dostaliśmy na ten konkurs całkiem sporo fajnych prac, w przeróżnych formatach. Sporo z nich nam się podobało. Niestety część z nich (mimo tego, że były całkiem fajne) nie była uwzględniana przy wyborze finalistów, bo nie spełniała założeń konkursu. Tym niemniej udało nam się wyłowić finałową grupę. A są to:

1 miejsce - Husarski (https://www.youtube.com/watch?v=g9T8cU_vYms&feature=youtu.be)

2 miejsce - originsofegypt (http://pl.tinypic.com/view.php?pic=14nguvt&s=9)

miejsca 3-6

miejsca 7-15

miejsca 16-25

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Assassin's Creed Origins" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, akcja, Ubisoft,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 15 listopada 2017, 23:24   maniek121677
Za późno wysłałem swoje prace... Ehhh, a czuje, że miałbym jakieś niemałe szanse na wygraną.
środa, 15 listopada 2017, 15:04   Geralt2001
ta gratki
środa, 15 listopada 2017, 12:31   gimemoa
W sumie oprócz pracy Husarskiego i BlackElf (kojarzy mi się mocno z Syndicate, które uważam za jedną z najlepszych części) reszta nie wzbudziła we mnie większych emocji. Ale i tak gratulacje wszystkim zwycięzcom.
środa, 15 listopada 2017, 12:31   THERON23
Ok, mój błąd, temat źle zrozumiałem, myślałem bardziej, że to chodzi o jakim jesteś asasynem, w sensie jakim jesteś fanem, jak grasz w AC, ja czasami gram głupawo i robię takie durne screeny, więc to wstawiłem. No i plus pośpiech, bo się o konkursie w niedziele wieczorem dowiedziałem, hehe. Czyli jakbym dorysował siebie do screenów to był się załapał. No nic, mój błąd, sorry, dzięki za odpowiedź i pozdro.
środa, 15 listopada 2017, 7:52   Ghost
THERON23 - temat brzmiał "pokaż jaki jesteś asasynem". Na żadnym z prezentowanych screenów nie widać ciebie. Więc nie spełnia założeń.
Cerber108, Maniek070070 - figurki jakoś nie znalazły odpowiedniego uznania w oczach redakcji. I tyle. :)
wtorek, 14 listopada 2017, 20:56   Roach91
Właśnie przez takie komentarze "nie żeby cos, ale..." pokazujecie, że nie potraficie pogodzić się z przegraną. Nie jest to pierwszy konkurs gdzie pojawiają się takie "uwagi'. Nie zawsze wasze prace zasługują na wygranie jakiegoś konkursu. Myślę, że nie jest to trudne do zrozumienia. Dziękuję za uwagę.
wtorek, 14 listopada 2017, 17:53   THERON23
Tak tylko z ciekawości pytam. Czy moje zgłoszenie nie spełniło założeń konkursu?
wtorek, 14 listopada 2017, 17:48   Cerber108
Tja, fakt. Za to niektóre ze zwycięskich prac kipią genialnym wykonaniem i kreatywnością. Lepiej machnąć w kwadrans jakiś rysunek lub grafikę, a nie bawić się killa godzin z figurką.
wtorek, 14 listopada 2017, 17:46   Cerber108
Tja, fakt. Za to niektóre ze zwycieskich prac też kipią zajebistym wykonaniem lub kreatywnością.
wtorek, 14 listopada 2017, 17:28   2real4game
@Cerber, Maniek
Bo są brzydkie.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z