Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITHide and Shriek do zgarnięcia za darmo

Papkin niedziela, 22 października 2017, 17:08 News

Funcom zaczął Halloween wcześniej.

Jeśli (jako i wyżej podpisany) szukacie pomysłu na niedzielny wieczór, być może trochę zabawy zapewni wam Hide and Shriek twórców The Secret World (które całkiem niedawno przeszło na F2P) oraz Najdłuższej podróży. 

Wydana w ubiegłym roku gra jest opisywana przez Funcom jako "scare'em up". W trakcie 10-minutowej rundy dwóch niewidzialnych graczy krąży po otoczeniu, starając się odkryć, w jakim miejscu znajduje się oponent. Po odnalezieniu przeciwnika (przy użyciu pułapek i zaklęć) naszym celem staje się... solidnie nastraszenie gagatka. Chociażby z pomocą widocznych w miniaturze newsa maskek Donalda Trumpa i Hillary Clinton.

Dotychczas gra kosztowała 6 euro, ale od teraz można ją pobrać (za pośrednictwem Steama) nieodpłatnie. Więcej o świeżo upieczonym free-to-playu dowiecie się pod tym adresem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 23 października 2017, 20:23   pit3r000
Dlaczego zawsze kiedy widzę posta o Trumpie, autorem jest Papkin?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z