Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITSid Meier’s Civilization III: Complete Edition za darmo w Humble Store!

Ninho czwartek, 19 października 2017, 22:09 News

Spieszcie się tworzyć historię.

Sid Meier's Civilization III swoje lata już wprawdzie ma, ale Humble Bundle rozdaje za darmo edycję kompletną. W tej poza podstawową wersją gry otrzymujemy dodatek Play the World umożliwiający zabawę wieloosobową (niestety obecnie tylko w trybie lokalnym, serwery multi zostały wyłączone w 2014 roku) oraz rozszerzenie Conquests, w którym wypróbujemy nowe scenariusze i cywilizacje. 

Do zdobycia gry potrzebne jest konto na Humble Bundle. Po dokończeniu transakcji dostaje się wiadomość e-mail z kodem na Steama. Promocja potrwa do godziny 19:00 w sobotę, Sid Meier's Civilization III: Complete zgarniecie za darmo tutaj.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Humble Bundle,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 20 października 2017, 20:31   Wojtas1984
Potwierdzam poniższy post Dj Ogi. Trzecia Civka była jedyną grą, przy której czas spędzałem nawet do
3 w nocy/nad ranem. Mega grywalna, wspaniała produkcja. Tylko czy dziś tak archaiczna gra jest w stanie zjednać sobie jeszcze fanów..?
piątek, 20 października 2017, 17:53   Dj Ogi
Taki epicki tytuł na Steam za darmoszkę i jeszcze nikt tego nie skomentował... Brać, nie czekać, ruszy nawet na tosterze, a zapewni zabawę na długie dni, tygodnie, miesiące... ;) Poważnie - świetna "klasyczna Civka".

O autorze

Ninho
Ninho
Redaktor prowadzący cdaction.pl i szef działu zapowiedzi magazynu CD-Action.

Podobne newsy

Humble Choice zastąpiło Monthly; w grudniu m.in. Shadow of the Tomb Raider

News
piątek, 6 grudnia 2019

humble-choice-zastapilo-monthly-w-grudniu-min-shadow-of-the-tomb-raider W najlepszym położeniu są stali klienci poprzedniej wersji usługi.

Komentarzy:
16

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z