Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSFive Nights at Freddy´s: Srebrne oczy – Wygraj egzemplarz książki [ZAKOŃCZONY]

Ghost czwartek, 26 października 2017, 9:03 Konkurs
Five Nights at Freddy's: Srebrne oczy
Five Nights at Freddy's: Srebrne oczy

Niedawno została wydawna w naszym kraju pierwsza częśc trylogii książkowej "Five Night a Freddy's" oparta na serii niezależnych horrorów. W tym konkursie macie możliwość wygrania jednego z pięciu egzemplarzy.

Tak o powieści pisze wydawca:

Dziesięć lat temu w pizzerii Freddy Fazbear’s Pizza w miasteczku Hurricane miały miejsce okrutne morderstwa. Siedemnastoletnia dziś Charlie od tamtego czasu usiłowała zapomnieć o tym, co się wydarzyło; bezskutecznie, bo to jej ojciec był właścicielem lokalu i twórcą czterech animatronów – olbrzymich pluszowych maskotek, ulubieńców dzieci. W dziesiątą rocznicę tragedii Charlie spotyka się z przyjaciółmi, pragnąc uczcić pamięć zmarłego wtedy kolegi. Razem udają się do zamkniętej pizzerii, gdzie wszystko wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś, a pozostawione w niej maskotki okazują się być krwiożerczymi bestiami… Pierwsza część trylogii opartej na kultowej serii niezależnych gier komputerowych, napisana przez ich twórcę. Seria uzyskała olbrzymią popularność i wysokie oceny graczy i recenzentów. Wytwórnia Warner Bros przygotowuje na jej podstawie film pełnometrażowy.

Zadaniem konkursowym jest napisanie własnego, krótkiego prologu do książki. Zgłoszenia w formie jednego komentarza należy umieszczać pod tym newsem. 

Czekamy na nie do środy włącznie (25 października do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Biorąc pod uwagę, że zgłoszeń nie było zbyt dużo, w dodatku część nie była na temat, wybór laureatów był stosunkowo prosty. Książki otrzymają:

  • Robinq
  • bittenapp
  • Lasard
  • SerwusX
  • Urizjel

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Five Night a Freddy's" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 26 października 2017, 5:40   RF
Ah, prolog! Muszę przestać brać udział w czymś takim impulsywnie i czytać dokładnie xD. Życzę powodzenia wszystkim dokładnie czytającym
środa, 25 października 2017, 23:26   Urizjel
Znowu tu była. Długi, pokryty płytkami korytarz zdawał się nie kończyć.
Ojciec prowadziła ja za rękę. Dawny ojciec, uśmiechnięty, nie wypalona siwa skorupa jaką stał się pózniej. Dzwi z napisem "rezerwacja" otworzyły się raptownie. Wszystko wyglądało jak tamtego dnia, strzelajace konfetti , przyjaciele z prezentami oraz On, stojący w koncie.
Uśmiechnięty, mechaniczny diabeł o oczach tak czerwonych jak Krew która już za chwilę miała wypłynąć z rozgryzionej czaszki Thomasa. Charlie obudzila sie z krzykiem.
środa, 25 października 2017, 23:18   SerwusX
-Jesteś pewna? Nie musisz…
-Jack–odpowiedziała Charlie przez ściśnięte gardło.-Sęk w tym, że ja właśnie muszę.
Drzwi okazały się przeszkodą nie do sforsowania, więc postanowili wejść przez zabite deskami okno na zapleczu. Spróchniałe drewno z głośnym protestem poddało się łomowi i wkrótce znaleźli się w środku.
Niemal natychmiast wyczuła, że coś jest nie tak. Odwróciła się do przyjaciela w samą porę, by dostrzec za jego plecami oślepiający, czerwony błysk.
-Ja…
Ale było już za późno. Jack upadł na podłogę.
środa, 25 października 2017, 17:31   Lasard
Mężczyzna rozsiadł się wygodnie w fotelu popijając świeżo zaparzoną kawę. Przed nim stał ekran monitoringu w którym miał wgląd do wszystkich pomieszczeń Pizzeri Freddy'ego.
-"Też mi robota." -pomyślał- "Siedzieć i pilnować by do tej głupiej nie włamały się jakieś smarkacze. Ta robota nocnego stróża z nieba mi spadła. Dostawać kasę za nic nie robienie! Ha! A matka mi zawsze powtarzała, że za to mi nikt nie zapłaci. A w ogóle..."
-Czy tam się coś poruszyło? - powiedział plując kawą i przerywając rozmyślania.
środa, 25 października 2017, 11:04   bittenapp
Charlie wraz z przyjaciółmi przyszła do lokalu ojca. Kelner przyniósł do stolika zamówione jedzenie i wyszeptał do ucha Charlie: ,,tu czai się zło". Ogarnął ją niepokój, ponieważ te słowa od kelnera wzięła na poważnie. Kelner zza lady zaczął się dziwnie przyglądać pluszakom, które stały na ladzie. Pluszakom zaświeciły się czerwone diody w oczach. Zaczęły agresywnie biec w kierunku Charlie, na co Michael rzucił się w jej obronie. Nikt nie mógł na to patrzeć. Ciało Michaela zostało przez nie zmasakrowane...
wtorek, 24 października 2017, 9:51   Ghost
Lasard - nie ma ograniczeń co do ilości konkursów w jakich można wziąć udział. Nie wykluczamy też osób wygranych w jednych konkursach z innych. Są osoby, które mają za sobą już kilka wygranych.
poniedziałek, 23 października 2017, 20:30   Lasard
Niektórzy chyba nie wiedzą co znaczy prolog XD Na 8 komentarzy widzę tylko 3 które w ogóle zgadzają się z tematem XD Mam pytanie do redakcji: czy jakbym wziął udział również w tym konkursie to czy wtedy jest szansa na to, że nie byłbym brany pod uwagę w innym w razie ewentualnej wygranej? XD
poniedziałek, 23 października 2017, 20:25   RF
Przeszłość może ranić uczucia, lecz czy może zabić człowieka? Siedemnastoletnia Charlie wracając na miejsce tragedii wraz z przyjaciółmi musi zmierzyć się z demonami przeszłości, które są jak najbardziej fizyczne oraz szalenie niebezpieczne. Czy ostatecznie uda jej się doprowadzić sprawę do końca po ponad 10 latach czy umrze próbując?
sobota, 21 października 2017, 20:11   tupolew519
O jestem taki podekscytowany.
sobota, 21 października 2017, 0:02   Robinq
Cisza. Pizzeria Freddy Fazbear’s Pizza w miasteczku Hurricane w swej przeszłości nie należała do miejsc spokojnych. Dla osób, które miały okazję znaleść się tam przypadkiem, miejsce to kojarzyło się z typowym, barowym gwarem. Dla siedemnastoletniej Charlie to miejsce nie było zwykłą, szarą restauracją. Ciszę panującą w pustej sali zagłuszały krzyki i lamenty w jej głowie spotęgowane dziesięcioletnim echem. Jedyne co nie uległo zmianie to para czerwonych, wpatrujących się w nią z rogu pomieszczenia oczu...

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z