Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Saboteur w 2010 roku fiskalnym

Piotrek66 niedziela, 2 listopada 2008, 12:19 News
Saboteur - logo
Saboteur - logo

Saboteur jest kolejną grą twórców Mercenaries. Miała się ona ukazać między styczniem a marcem 2009 roku. Jak jednak poinformowało EA ? wydawca tytułu ? tak nie będzie.

Nieznane są niestety żadne powody takiej decyzji. Wiemy jedynie, że produkcja ma ukazać się w 2010 roku fiskalnym, czyli w okresie od 1 kwietnia 2009 do 31 marca 2010. Miejmy nadzieję, że autorzy dobrze wykorzystają ten dodatkowy czas.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 3 listopada 2008, 18:20   Tressela

// ... ta próba reanimacji stareńkiego tytułu się zwyczajnie nie powiodła i twórcy milczą aby zbytniego szumu wokół porażki nie robić. A tu proszę :)

poniedziałek, 3 listopada 2008, 18:20   Tressela

// Zdążyłem zapomnieć o tym, że taki remake w ogóle powstaje :) Owszem, kojarzyłem zapowiedź w jednym z nr CDA jak również liczne notki w prasie, ale o grze było na tyle cicho [ostatnimi czasy] żem myślał, iż ...

Podobne newsy

Oferty weekendowe serwisów CDP.pl, Steam, GamersGate i GOG.com (23.05-25.05)

News
piątek, 23 maja 2014

oferty-weekendowe-serwisow-cdppl-steam-gamersgate-i-gogcom-2305-2505 W tym tygodniu taniej kupimy m.in. parę produkcji od EA, pierwsze Dark Souls, wybrane produkcje Akelli, dwie części Borderlands oraz przygodówki od firmy Anuman.

Komentarzy:
13

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z