Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Civilization VI doczeka się wkrótce obszernych poprawek w systemie religii

Cursian środa, 11 października 2017, 16:20 News
PC

Do gry trafią między innymi dwa nowe panteony.

Szósta część Cywilizacji ukazała się niemal równo rok temu, ale Firaxis nie zamierza póki co odsyłać swego dzieła na emeryturę. Gra regularnie otrzymuje płatne dodatki z nowymi nacjami, a wkrótce doczeka się też obszernej aktualizacji usprawniającej między innymi system religii. Na stronie produkcji pojawił się wpis, w którym poinformowano, że otrzymamy między innymi dwa nowe panteony, świeże wierzenia, a także jednostki religijne w rodzaju mnichów wojowników oraz potrafiącego ich uzdrawiać guru. Ponadto poprawiony zostanie interfejs, a sztuczna inteligencja nauczy się robić należyty użytek z floty.  

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 12 października 2017, 17:59   cali
@Wiwaldo "Niestet, CiV 6 jest bardzo słabe w porównaniu do piątki. Traktuję ją jako nieudaną część serii." - nad V częścią pracował znany twórca (nie pamiętam nazwiska) ale po sukcesie odszedł do innego studia które miało problemy techniczne z wydaną grą (nie pamiętam tytułu ale gra też była turowa). Ciekawostka że Sid Meier nigdy nie pracował nad żadną grą Cywilizacji poza 1 częścią i w każdej użyczał tylko nazwiska (chwyt marketingowy bo lepiej się sprzeda).
czwartek, 12 października 2017, 12:49   Wiwaldo
Niestet, CiV 6 jest bardzo słabe w porównaniu do piątki. Traktuję ją jako nieudaną część serii.
środa, 11 października 2017, 19:08   gimemoa
Gralismy w to z kumplem przeciw botom na premierę. Bolał wtedy brak rozpoczęcia gry od razu jako zespół (mocne niedopatrzenie twórców). Do tego boty dalej jak były tak są głupie, chociaż pierwszy raz widziałem by osiągały coś więcej niż epokę średniowiecza. Jeśli chodzi o zwycięstwa, to religijne i kulturowe był za łatwe w porównaniu do wojskowych.
środa, 11 października 2017, 18:08   CrazyHorse
Nie chcę widzieć tego tytułu na oczy, mama mnie nienawidzi za to, że zainstalowałem tacie to 'diabelstwo'. Od października do kwietnia/maja, po przyjściu z roboty siada przed kompem i 'kiwa się' po 5-6 godzin. Dziwne, że to się rozwodem jeszcze nie skończyło.
środa, 11 października 2017, 17:36   Dodo1233
Civka 5 z dodatkami i modem Vox Populi i tak bije na głowę 6, póki co.
środa, 11 października 2017, 17:08   PEEPer
Grałem w to. Chciałem sobie zrobić kraj na śniegu bazujący na dzielnicach handlowych. Okazało się że da się mieć tylko jedną więc wyłączyłem bo ogarnąłem że granie w trudniejszych warunkach będzie katorgą.
środa, 11 października 2017, 16:40   kozaa79
Mogli by w końcu rozwinąć epokę jutra pod kątem militarnym, w piątce brakowało mi powietrznych i morskich odpowiedników Śmierciobota a potem również X-COM'u. Miło było również sprawić by krążowniki rakietowe przydawał się do czegokolwiek bo jak ostatnio grałem to atomowy okręt podwodny deklasował je pod każdym względem. Brak mi również konwencjonalnych pocisków balistycznych atomówka wygląda fajnie ale odbudowa 15 pól to jakaś katorga.
środa, 11 października 2017, 16:30   Lukasxxz
"sztuczna inteligencja nauczy się robić należyty użytek z floty". To by była rewolucja w serii.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

„Ostatni Jedi” stawiają pytanie o to, do kogo należą Gwiezdne Wojny: do fanów czy do twórców? Owocem dociekań jest film zaskakująco dobry, a zarazem dobry, bo zaskakujący.

Komentarzy:
11

Ho, ho, ho! Nie masz pomysłu na prezent dla geeka? Postaramy się pomóc!

Komentarzy:
14

Opatrzony literą X następca Infinite A to desktop zaprojektowany zgodnie z bardzo prostymi założeniami. MSI postanowiło po prostu włożyć do obudowy wszystko to, co miało pod ręką najlepsze.

Komentarzy:
8

Seven zaczyna się jak dobry dreszczowiec – obiecująco, ale niepokojąco.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z