Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Twórcy Podróży zapowiedzieli nową grę, ale... [WIDEO]

Cursian środa, 13 września 2017, 8:39 News
iOS

..póki co wyłącznie na iOS-a.

Thatgamecompany, które dało światu takie produkcje jak Journey, Flow i Flower, zapowiedziało właśnie swój najnowszy projekt – Sky. Niewiele jeszcze wiadomo o samej rozgrywce, ale ma ona bazować przede wszystkim na emocjach i stawiać na relacje pomiędzy graczami. Na oficjalnej stronie projektu widnieje zdanie: "Trzymaj się za ręce ze swoimi bliskimi i fruńcie razem przez opustoszałe podniebne królestwo, gdzie szczodrość i współczucie stanowią klucz do oświetlenia twej drogi". Jenova Chen, prezes i dyrektor kreatywny firmy, wspomina w opublikowanym na YouTubie wywiadzie, że dzięki naszym działaniom świat gry będzie ulegał ciągłej ewolucji, więc raczej nie będziemy narzekać na nudę.

Zła wiadomość? Póki co gra ma trafić wyłącznie na urządzenia z iOS-em. Warto jednak zaznaczyć, że we wspomnianej rozmowie znalazł się fragment "w pierwszej kolejności na platformy mobilne".  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 13 września 2017, 10:19   Dominoo
wow <3
ja biorę od nich wszystko w ciemno

O autorze

Cursian

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Topowe gamingowe słuchawki firmy znanej z high-endowego sprzętu grającego, co z jednej strony przekłada się na cenę, z drugiej – na jakość.

Komentarzy:
15

Na pierwszy rzut oka to FPS.

Komentarzy:
23

Choć w maju fetował dziesięciolecie, Dontnod to studio wciąż nieokrzepłe, nadal poszukujące zarówno artystycznej tożsamości, jak i właściwego modelu biznesowego.

Komentarzy:
0

Nim świat ujrzał połyskliwą pierś Roberta Pattinsona, o wampirach pisali Goethe, Dumas i Voltaire, a sam wampiryzm przypisywano władcom Węgier i Rumunii. Również poza kartami powieści czy filmowymi klatkami ofiarami domniemanych krwiopijców padły setki tysięcy ludzi.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z