Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Twórcy Podróży zapowiedzieli nową grę, ale... [WIDEO]

Cursian środa, 13 września 2017, 8:39 News
iOS

..póki co wyłącznie na iOS-a.

Thatgamecompany, które dało światu takie produkcje jak Journey, Flow i Flower, zapowiedziało właśnie swój najnowszy projekt – Sky. Niewiele jeszcze wiadomo o samej rozgrywce, ale ma ona bazować przede wszystkim na emocjach i stawiać na relacje pomiędzy graczami. Na oficjalnej stronie projektu widnieje zdanie: "Trzymaj się za ręce ze swoimi bliskimi i fruńcie razem przez opustoszałe podniebne królestwo, gdzie szczodrość i współczucie stanowią klucz do oświetlenia twej drogi". Jenova Chen, prezes i dyrektor kreatywny firmy, wspomina w opublikowanym na YouTubie wywiadzie, że dzięki naszym działaniom świat gry będzie ulegał ciągłej ewolucji, więc raczej nie będziemy narzekać na nudę.

Zła wiadomość? Póki co gra ma trafić wyłącznie na urządzenia z iOS-em. Warto jednak zaznaczyć, że we wspomnianej rozmowie znalazł się fragment "w pierwszej kolejności na platformy mobilne".  

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 13 września 2017, 10:19   Dominoo
wow <3
ja biorę od nich wszystko w ciemno

O autorze

Cursian

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeśli myślicie, że dzisiejsze przepychanki na rynku konsolowym są zacięte, to musicie sięgnąć po „Wojny konsolowe” Blake’a J. Harrisa. Obszerna lektura to karkołomna, ale udana próba przybliżenia najbardziej zaciętej rywalizacji w historii branży. Rywalizacji, z której tylko jedna strona mogła wyjść zwycięsko.

Komentarzy:
3

Jean-Marc Gueney, główny projektant gry, o tym, na czym polega "oficjalność" tytułu, co może odnaleźć w nim osoba znająca Cthulhu wyłącznie z "South Parku", i czy w tym szaleństwie jest metoda.

Komentarzy:
8

Twórcy "duchowego następcy Final Fantasy Tactics" zebrali 660 tys. dolarów, po czym... zaprzestali produkcji. Dokończą ją ludzie odpowiedzialni za gry o Barbie i Kung Fu Pandzie.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z