Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITArchiwalne numery CD-Action do rozdania

Ghost piątek, 1 września 2017, 13:20 CD-Action

Po kolejnym przeglądzie redakcyjnych archiwów ponownie mamy do rozdania kilkaset sztuk starszych numerów naszego magazynu. 

Oferta skierowana jest do instytucji, szczególnie do powiązanych z edukacją, takich jak szkoły, uczelnie, biblioteki, domy dziecka itp. Jeśli chcielibyście w tych miejscach zobaczyć nasze czasopismo, przekażcie tę informację odpowiednim odobom. Powinny one zwrócić się do nas z oficjalną prośbą o przekazanie pism. Niestety niemożliwa będzie wysyłka magazynów, więc w grę wchodzi tylko i wyłącznie odbiór osobisty w naszej redakcji we Wrocławiu. Oprócz samych czasopism (bez płyt) do oddania mamy również osobne płyty z CD-Action oraz plakaty, jakie dołączaliśmy do niektórych wydań. Najlepiej byłoby, gdyby odbiór nastąpił w ciagu najbliższego tygodnia.

Instytucje zainteresowane odbiorem tych czasopism powinny pisać w tej sprawie na maila ghost@cdaction.pl.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: CD-Action,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 4 września 2017, 21:13   tupolew519
super.
poniedziałek, 4 września 2017, 12:48   CormaC
@hjgvcygv PDF-y archiwalnych roczników wrzucaliśmy na nasze płyty DVD (wiem, że na płycie dołączonej do urodzinowego CDA 04/2016 były wydania z lat 1996-2004).
sobota, 2 września 2017, 15:58   elfgaming
a jest mozliwosc wziecia samego kodu?
sobota, 2 września 2017, 15:55   elfgaming
a mozna tylko kody?
sobota, 2 września 2017, 2:23   Jenkins13
PDFy były i raczej będą dodawane do niektórych płyt ;)
sobota, 2 września 2017, 1:07   hjgvcygv
Dało by się gdzieś zamieścić PDFy archiwalnych wydań?
piątek, 1 września 2017, 23:24   Bilu
Kolekcjonerów zapraszam do mojego ogłoszenia na forum (lub na pw), gdzie znajdziecie ponad 200 numerów ze wszystkimi płytami, kodami, tipsomaniakami, plakatami i innymi dodatkami. Mam nawet folie, w które były zapakowane numery. Świetna okazja do poszerzenia swoich zbiorów o zadbane czasopisma, płyty i dodatki z CD-Action. To chyba jedyne takie ogłoszenie w kraju. W ofercie mam również inne kultowe czasopisma z dawnych lat, tradycyjnie ze wszystkimi płytami i masą dodatków, m.in. nierozwieszanymi plakatami.
piątek, 1 września 2017, 21:12   NomadP
:) Instytut Pamięci Narodowej potrzebuje tak hojne dary.
piątek, 1 września 2017, 21:07   kubabyk
@Shlebe
seems legit
piątek, 1 września 2017, 20:40   Shlebe
Prosze mi wysłać wszystkie, mam horom curke

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

CD-Action 10/2019: Polecamy publicystykę

News
poniedziałek, 2 września 2019

cd-action-102019-polecamy-publicystyke W rolach głównych: Donald Trump, Alicja Bachleda-Curuś, Jacek Piekara. W pozostałych rolach: Adrian Chmielarz (niewymieniony w czołówce).

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z