Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Wild West Online: Ujawniono datę testów alfa

Cursian piątek, 1 września 2017, 10:06 News
PC

Pierwsi kowboje wyruszą na prerię lada chwila.

Studio 612 Games ujawniło datę testów alfa swojej kowbojskiej sieciówki. Zostaną one podzielone na trzy fazy. Pierwsza odbędzie się w dniach 15-18 września, kolejna od 22 do 25 września, a ostatnia od 29 września do 1 października. Następnie gra zostanie wzbogacona o „dużą aktualizację” – w tym nową mapę – i ponownie trafi w ręce testerów, który będą mieli okazję pograć znacznie dłużej, bo od 10 października aż do 15 listopada. Co należy zrobić, by wziąć w nich udział? Niestety trzeba wyłożyć gotówkę i zdecydować się na zakup jednej ze specjalnych edycji wycenionych na 40 i 60 dolarów.    

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 1 września 2017, 14:08   Kerath
Poczytajcie sobie o poprzednich "osiągnięciach" developerów tej gry. Trzymać się z daleka i omijać szerokim łukiem. Kolejny cash-grab na antycznym i prymitywnym silniku, tym samym na którym robili swoje żałosne gry o Zombie.
piątek, 1 września 2017, 12:52   noirmistig
@Geralt10 o Ubi, EA, Activision mówią, że kupa. Bez przesady, gra zapowiada się całkiem fajnie i konkretnie :)
piątek, 1 września 2017, 12:38   RadoxX
Nie siej fermentu, bo to co mówisz jest nieprawdą. Jedynym powiązaniem jest to, że silnik do gry uzyskali od niego.
piątek, 1 września 2017, 11:54   Geralt10
Przypominam, że z tą grą powiązan jest Siergiej Titow, zalecam trzymać się z daleka.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Wild West Online wcale a wcale nie udaje Red Dead Redemption 2 [WIDEO]

News
piątek, 27 kwietnia 2018

wild-west-online-wcale-a-wcale-nie-udaje-red-dead-redemption-2wideo Zagrajmy we „wskaż 10 różnic”. Przy okazji: znamy datę premiery.

Komentarzy:
9

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
4

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z