Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World of Warcraft: Legion – Ujawniono datę premiery pokaźnej łatki [WIDEO]

Cursian czwartek, 24 sierpnia 2017, 11:00 O grach inaczej
PC

Blizzard przekonuje, że fani będą mieli co robić przez najbliższy czas.

Dla grających w World of Warcraft zawartość łatki 7.3 od dłuższego czasu nie jest żadną tajemnicą, ale przypomnijmy pokrótce jej najważniejsze elementy. Po pokonaniu Kil’Jaedena i pokerowej zagrywce Illidana droga do ojczystego świata demonów, Argus, stoi otworem. Gracze będą mogli zwiedzić trzy nowe lokacje. Każda z nich będzie zawierała zadania fabularne oraz dzienne, pozwalające nabić reputację z nowymi stronnictwami i zgarnąć szereg fantów między innymi wierzchowce. Pojawią się też inwazje, czyli kooperacyjne wyzwania, dzięki którym można zwiedzić specjalne miejscówki, na przykład skute lodem bądź skąpane w płomieniach. Gracze zdobędą też dostęp do Vindicaara - mobilnej bazy wypadowej, przyspieszającej podróże po okolicy oraz wspierającej bohaterów w walce. Ponadto Blizzard szykuje nowy loch, Seat of the Triumvirate, oraz kilku bossów w otwartym świecie. Do tego wszystkiego dochodzi możliwość dalszego rozwoju artefaktu.

Kiedy dostaniemy to wszystko? Premierę patcha rozłożono na trzy raty.

  • Pierwszy „rzut” nastąpi 30 sierpnia. To początek inwazji na Argus. Gracze wybiorą się do Krokuun, gdzie sprzymierzą się z nowymi frakcjami, wykonując dla nich świeże zadania w otwartym świecie.
  • 6 września bohaterowie wybiorą się do zrujnowanego miasta draenei, Mac’Aree, zmierzą się z nowymi world bossami oraz zrealizują kolejną porcję zadań. Wtedy też zaczną się wspomniane inwazje.
  • 13 września do użytku zostanie oddana ostatnia lokacja, Antoran Wastes. Tu także czekają zadania fabularne i „farmerskie”. Otwarty zostanie nowy loch oraz możliwość dalszego usprawniania artefaktu.

Pamiętajmy, że oprócz powyższych nowalijek planowa jest także masa pomniejszych aktualizacji: odświeżone animacje dla casterów, przepisy dla profesji craftignowych, że o balansowaniu klas nawet nie wspomnę. W dalszej perspektywie otrzymamy też rajd, Antorus the Burning Throne, w którym na ubicie będzie czekało 11 bossów. Z ich trucheł wyciągniemy kolejne zestawy pancerzy (tier 21).

Na koniec zachęcam do obejrzenia dwóch zwiastunów fabularnych:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: gamescom 2017, MMO, Blizzard Entertainment,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 24 sierpnia 2017, 11:07   TheFrediPL
Ten pierwszy cinematic z Illidanem świetny... Jak wszystko z Illidanem :D

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
2

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
23

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Zmarł ponad pół wieku temu. Był żołnierzem i dezerterem, głosem pokolenia i ucieleśnieniem rebelii. Duszą Night City. Zapłacił za to słuszną cenę.

Komentarzy:
9

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z