Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

ReCore: Microsoft chyba potwierdził "definitywną edycję"

Papkin sobota, 19 sierpnia 2017, 16:52 News

Sprawa jest o tyle frapująca, że gra... nie otrzymała dotychczas żadnego DLC.

Na stronach Microsoftu pojawiło się przez chwilę ReCore: Definitive Edition, którego ujawnienie potwierdziło zresztą marcowy wyciek (wówczas o istnieniu nowego wydania gry poinformowała przypadkiem niemiecka agencja ratingowa). 

Choć oryginalny tytuł nie został rozszerzony o żaden cyfrowy dodatek, po premierze potwierdzono, że z premierowej wersji wycięto piątego robota (czołg), podczas rozgrywki znajdowaliśmy też przedmioty bez żadnego zastosowania, a do części lokacji nie można się było dostać. 

Microsoft od dłuższego czasu zajawiał nam nową zawartość, ale do tej pory nie otrzymaliśmy oficjalnej informacji, kiedy faktycznie trafi ona do gry. Z usuniętego już wpisu dowiadujemy się, że "definitywna edycja" powinna kosztować 20 dolarów i zawierać dodatkowy scenariusz Eye of Obsidian oraz wspomniany czołg (o wdzięcznej nazwie T8-NK). Plus jakieś inne dodatki i wsparcie dla HDR. Wszystkie te cudowności miałyby zadebiutować 29 sierpnia, a dzięki funkcji cross-buy będzie można cieszyć się nimi naprzemiennie na PC i XBO. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 20 sierpnia 2017, 8:20   migot
kupilem w promocji i szczerze nie spodziewalem sie ze tyle godz spedze przy tej grze i dobrze sie bd bawil :p naprawde za kilka dych warto sprobowac gra ma kilka niedociagniec ale w wielu aspektach naprawde jest fajna
sobota, 19 sierpnia 2017, 23:03   Krax
Kupiłem, wiec 25
sobota, 19 sierpnia 2017, 22:15   Bregowicz
Definitywna edycja! Śmiech na sali. Normal edition, wyjście z early accessu edition, tak to miało wyglądać edition. To są poprawne tytuły. Jedyna szansa, by zdmuchnąć smrodek godny ea i wczesnego dostępu steama jest w tym, by to wszystko było darmowe dla obecnych posiadaczy gry. Tych wszystkich 24.
sobota, 19 sierpnia 2017, 18:05   Obelus
Na PC wciąż jest niegrywalne? Czy te wszystkie glitche już naprawili?
sobota, 19 sierpnia 2017, 17:34   kajtji
Niech to na steam dodadzą, to mi wystarczy.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

ReCore: Definitive Edition – Porównanie grafiki z oryginałem [WIDEO]

News
środa, 23 sierpnia 2017

recore-definitive-edition--porownanie-grafiki-z-oryginalem-wideo Wygląda – co nie powinno dziwić – lepiej.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z