Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Total War: Warhammer – Norska na zwiastunie premierowym [WIDEO]

Cursian piątek, 11 sierpnia 2017, 8:29 News
PC

Mamuty i spółka mogą już ruszać w bój.

Najnowsze DLC do pierwszej części Total War: Warhammer narobiło wokół siebie masę szumu, kiedy zadecydowano, że będzie dodawane za darmo do przedpremierowych zamówień na "dwójkę". Osoby, które nie zamierzają kupować kota w worku, mogą je jednak zdobyć tradycyjną drogą, choć w takim przypadku muszą wysupłać z portfela 10 euro. Rozszerzenie oferuje nową frakcję – zamieszkujących daleką północ wojowników z Norski. W skład ich armii wchodzą między innymi giganci oraz bojowe mamuty.

Przypomnijmy, że wcześniej opublikowano fragmenty rozgrywki z tego rozszerzenia. TUTAJ możecie zobaczyć fragment kampanii z perspektywy Throgga, króla trolli, a TUTAJ jego przeciwnika, Wulfrika.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 11 sierpnia 2017, 17:48   tupolew519
zapowiada sie ciekawie.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z