Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Total War: Warhammer – Norska na zwiastunie premierowym [WIDEO]

Cursian piątek, 11 sierpnia 2017, 8:29 News
PC

Mamuty i spółka mogą już ruszać w bój.

Najnowsze DLC do pierwszej części Total War: Warhammer narobiło wokół siebie masę szumu, kiedy zadecydowano, że będzie dodawane za darmo do przedpremierowych zamówień na "dwójkę". Osoby, które nie zamierzają kupować kota w worku, mogą je jednak zdobyć tradycyjną drogą, choć w takim przypadku muszą wysupłać z portfela 10 euro. Rozszerzenie oferuje nową frakcję – zamieszkujących daleką północ wojowników z Norski. W skład ich armii wchodzą między innymi giganci oraz bojowe mamuty.

Przypomnijmy, że wcześniej opublikowano fragmenty rozgrywki z tego rozszerzenia. TUTAJ możecie zobaczyć fragment kampanii z perspektywy Throgga, króla trolli, a TUTAJ jego przeciwnika, Wulfrika.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 11 sierpnia 2017, 17:48   tupolew519
zapowiada sie ciekawie.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jedną z nowości, jakie Sudden Strike 4 serwuje graczom, jest system generałów, których dobieramy przed misjami. Jaki wpływ mają oni na sposób prowadzenia walki? Kogo wyselekcjonowano spośród aliantów, nazistów i sowietów?

Komentarzy:
3

W czwartej odsłonie Sudden Strike’a do naszej dyspozycji oddanych zostało ponad sto jednostek militarnych. Opisaliśmy dla was cztery słynne maszyny, którymi przyjdzie nam pokierować podczas gry.

Komentarzy:
1

Za nami premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych powieści ze świata World of Warcraft – od 2 sierpnia w księgarniach znaleźc można "World of WarCraft: Arthas. Przebudzenie Króla Lisza" pióra Christie Golden. Jak się zaczął fenomen znawców światów wykreowanych przez firmę Blizzard? Wróćmy na chwilę do początków...

Komentarzy:
5

To monitor dla graczy – podkreślam to, by potem nie było problemów z oceną wad i zalet.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z