Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMass Effect: Andromeda – Można wypróbować grę za darmo [WIDEO]

Cursian piątek, 14 lipca 2017, 11:25 News

Wersja próbna pozwala bawić się przez 10 godzin.

Najnowsza część Mass Effecta wywołała liczne kontrowersje, co zapewne skutecznie zniechęciło część osób do jej osobistego przetestowania. Od niedawna na wszystkich trzech platformach pobrać można 10-godzinną wersję próbną, pozwalającą sprawdzić dowolne elementy produkcji. Niegdyś podobną ofertę wystosowano w ramach Play First, teraz gra jest jednak dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Osoby, które brały udział w pierwszych testach, mogą wykorzystać czas, jaki im pozostał. Demo będzie dostępne do 1 listopada. Więcej informacji i linki do wersji na poszczególne platformy znajdziecie TUTAJ.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 16 lipca 2017, 23:01   greedosk
@Xellar tak jednak bardzo wiele kanałów ukazujących i naśmiewających się z niedociągnięć nie wzięło pod lupę ME:A a już dark souls 3 nie szczędzili. Np tv gry wzięło pod lupę fallouta4, ds3, wieśka, risena ale ME:A sobie już darowali.
niedziela, 16 lipca 2017, 17:54   Xellar
Dalej będzie lepiej. Misje związane z wątkiem głównym są bardzo dobre. Niestety, internet jest bezlitosny. Niektóre gry mają dziwnym trafem parasol ochronny rozłożony przez społecznośc graczy i nawet duże błędy kwituje się "oj tam, oj tam...", a innych gier niedociągnięcia są tak przerysowane przez społeczność, że nie ma równowagi pomiędzy wadami i zaletami, bo wszyscy skupiają się na niedociągnięciach. ME:A padła ofiarą takiego właśnie czarnego pijaru.
niedziela, 16 lipca 2017, 13:34   Draagnipur
Zacząłem grać w Andromedę i... jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony!!! Za mną tak naprawdę 2 godziny gry, ale prolog zrobił na mnie mega wrażenie. Nie wiem jak będzie dalej... Mam nadzieję, że za jakiś czas przywrócą markę do życia.
niedziela, 16 lipca 2017, 12:26   panku95
Orientuje się ktoś czy jeśli skończę demo i ściągnę pełną wersje na ps4 to będę w tym samym miejscu czy zacznę od nowa ?
niedziela, 16 lipca 2017, 10:46   vsavior
Dobra, nie sądziłem że kiedykolwiek będę się musiał o to zapytać, ale... Ogarnia ktoś jak się zmienia swój ekwipunek? Bo niestety nigdzie nie widzę tej opcji (gra jeszcze mi się dociąga na PS4).
sobota, 15 lipca 2017, 21:24   Avenien
hmm poczekam w takim razie aż dorzucą to do EA Vault. Stawiam październik/listopad
sobota, 15 lipca 2017, 9:10   Madmartigan
No już wiem wszystko.THX :-).Poroniony pomysł wart firmy w sumie.Pass :-)
Kuba3003.Czasowo jeśli to liczyć na grę to wygląda dalej na demo.No tyle jeszcze pamiętam o co biega w demo :-)
sobota, 15 lipca 2017, 0:53   HeklusDwa
45gb ahahahhaha
piątek, 14 lipca 2017, 21:32   Scorpix
Pierwsze 10 godzin jest tragiczne. Dopiero potem gra się rozkręca. Oni chcą całkiem ludzi zniechęcić do zakupu?
piątek, 14 lipca 2017, 21:22   kolosmenus
Przed premierą też była 10h wersja demo, ale nie dało się w niej opuścić pierwszej planety. Przy okazji powiem, że przejście gry w 96% zajęło mi równo 70h

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Mass Effect: Andromeda po cichu rozstaje się z Denuvo

News
poniedziałek, 10 lipca 2017

mass-effect-andromeda-po-cichu-rozstaje-sie-z-denuvo Popularny system zabezpieczeń przeżywa wyraźny kryzys.

Komentarzy:
19

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To monitor dla graczy – podkreślam to, by potem nie było problemów z oceną wad i zalet.

Komentarzy:
0

Zaczęło się w Rosji, w 2005 roku. Wtedy to miała miejsce premiera książki „Metro 2033”. Zdmuchnięty atomowymi uderzeniami świat skurczył się tam do tuneli moskiewskiego metra, a ludzkość niczym szczury zaadaptowała się do życia pod ziemią.

Komentarzy:
5

Jeszcze dziś trwa w Nadarzynie święto e-sportu, gier planszowych, seriali, cosplayu, pieczonego ziemniaka i, na upartego, komiksów. My spędziliśmy tam parę godzin wczoraj, dlatego pozwólcie, że podzielimy się z wami zestawem migawek prosto z Ptak Warsaw Expo.

Komentarzy:
8

Zagraliśmy już w Tekkena 7 – i opisaliśmy dokładnie całą zawartość gry, byście mogli podjąć decyzję, czy warto w nią zainwestować. [Spoiler: Jak najbardziej!]

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z