Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rainbow Six: Siege dostanie skrzynie z łupami

Cursian środa, 12 lipca 2017, 13:38 News

A stanie się to już niebawem.

Zgodnie z modą na dodawanie w sieciówkach systemów skrzyń z łupami niebawem własnego doczeka się Rainbow Six: Siege. Pakiety Alfa mają uprzyjemnić zabawę poprzez przyznawanie dostępu do przedmiotów kosmetycznych. W ich skład wejdzie wiele poprzednio publikowanych przedmiotów, ale także masa nowych, niedostępnych w żaden inny sposób. W chwili, gdy system zostanie wprowadzony na danej platformie (ma się to dziać etapowo), gracze otrzymają po jednej darmowej skrzynce. Podwaliny pod powyższe zmiany podłoży aktualizacja 2.1.1 (zawierająca m.in. poprawki do specjalnej umiejętności Hibany – więcej dowiecie się TUTAJ), ale samych skrzyń należy spodziewać się dopiero za jakiś czas.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 14 lipca 2017, 23:03   rafioza02
Co z tego, że nie będzie polskiej operacji, jak chociaż będą polscy operatorzy? Mi to w zupełności wystarczy. Gra jest deczko zbugowana, ale nie sprawia to jakichś wielkich problemów (przynajmniej na moim zestawie)
czwartek, 13 lipca 2017, 15:55   Dziad
Bugi bugami, ja to bym chciał by naprawili jedną okropną rzecz, która występuje od początku gry, mianowicie chodzi o przechodzenie przez okna, gdzie animacja różni się od tego co widać na killcam, widzisz samą broń typa skierowaną na wprost a okazuje się, że osoba ta już celuje w lewo czy prawo i dawno jest za oknem. Albo matchmaking, który przypisuje ludzi z podobnym pingiem by potem nie było krzywych akcji z tym, że zabija Cię typ, którego nawet nie widziałeś a na killcam się wychylił :P
czwartek, 13 lipca 2017, 11:00   kychol11
"Wywalimy polski sezon bo chcemy zająć się łataniem gry" świetnie wam idzie ubi
czwartek, 13 lipca 2017, 10:02   Adorianu
Eee tez nie zauwazylem bugow utrudniajacych mi grę.
czwartek, 13 lipca 2017, 5:46   kacperos111
Również nie zauważyłem żadnych bugów oprócz tego co napisał @FAZER8 i ładunków hibany. Tak przeglądam reddit i to co tu piszecie i nie wiem co ja takiego robię, że mnie bugi omijają ;)
czwartek, 13 lipca 2017, 1:35   MynameisJeff
@keksxd
@FAZER8525 godzin z czego 200 od maja więc wiem ,że jest masakrycznie zbugowana bo dziennie gram rankedy i to co się tam dzieje jest ponad moje nerwy często. Na swój kanał średnio raz ew 2 razy tygodniowo wrzucam rzeczy tak absurdalne ,że nie jeden by się poddał. Ja gram dalej i dalej będę mówił jak źle jest i jest coraz gorzej...
Przynajmniej są uczciwi i wyrzucili polaków po wygranej makarona :)
środa, 12 lipca 2017, 18:44   FAZER8
W R6S mam przegrane 405h i nie zauważyłem większych bugów poza tym że czasami zamiast karabinu przeciwnicy mają w rękach różne gadżety(mając tak naprawdę karabin). Największy problem z R6S to kilkunastosekundowy freezing na początku rundy który pojawia się teraz częściej. Ale gra i tak jest super chyba jedyna gra ubisoftu którą warto kupić XD
środa, 12 lipca 2017, 17:19   keksxd
@MynameisJeff Aj tam masakryczne zabugowana, ma swoje problemy, ale to nie prosta(cka) naparzanka jak COD czy CS, tu wiele skompilowanych elementów jakoś się ze sobą łączy i trzeba przyznać że UBI pracuje ciągle nad poprawami
środa, 12 lipca 2017, 16:20   MynameisJeff
@MadMoose Gra jest masakrycznie zbugowana ale paczki będą dostępne za punkty zarobione w grze i można będzie zdobyć przedmioty nawet nie dostępne za punkty w grze więc nie wiem o jakich skinach za 20$ mówisz :/
środa, 12 lipca 2017, 15:11   MadMoose
Typowe Ubi. Gra jest zabugowana, ma ciągłe problemy ze wszystkim. Operation Health to jeden wielki bullshit. Jedyne co się liczy to nowe skiny za 20$.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Rainbow Six Siege: Darmowy weekend z shooterem Ubisoftu

News
środa, 10 czerwca 2020

rainbow-six-siege-darmowy-weekend-z-shooterem-ubisoftu Pora na zabawę w policjantów i złodziei. Czy tam antyterrorystów i terrorystów.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
1

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z