Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDuke Nukem – Trwają przymiarki do filmu

Cursian niedziela, 18 czerwca 2017, 16:09 Film, serial, animacja

Kinowy Borderlands również żyje i ma się dobrze.

Randy Pitchford, prezes Gearbox Software, poruszył podczas E3 kwestię kinowych wersji popularnych marek firmy. Na początek kilka słów o ekranizacji Borderlands, która nie jest żadną niespodzianką, ale zniknęła z radarów jakiś czas temu. Okazuje się, że projekt ma się dobrze:

Opracowywaliśmy scenariusze i strategia, wedle której obecnie działamy, jest taka, że obracamy się całkowicie w uniwersum Bordelands, ale zamiast pokazywać historie znane z gier, tworzymy nowe opowieści, więc filmy będą miały swój własny kanon. Wykorzystamy wszystkie postacie i wątki, podobnie jak robi to Marvel. Fabuł ich filmów nie znajdziemy w żadnym komiksie, ale [na ekranie – dop. red.] jest masa znanych postaci i motywów, przedstawione są nawet niektóre sytuacje [z komiksów – dop. red.]. 

Potencjalnie ciekawszy jest inny fragment rozmowy. Okazuje się, że w planach jest również ekranizacja przygód Duke'a.

Pracujemy nad tym! Nie mogę tego oficjalnie ogłosić, ale rzuciło mnie to na kolana, zgłosiła się do nas masa wytwórni filmowych. Właśnie dogadujemy umowę z dużym studiem. To dokładnie tacy ludzie, jacy powinni robić film "Duke Nukem" – zobaczymy, co się wydarzy. Trudno w to uwierzyć, [ale – dop. red.] prawdopodobnie coś z tego wyjdzie.

Część z Was być może pamięta, że nie jest to pierwsze podejście do ekranizacji przygód Księcia. W latach 90. adaptacją zajmował się Lawrence Kasanoff (producent m.in. "Prawdziwych kłamstw" z Arnoldem Schwarzeneggerem i filmowego cyklu "Mortal Kombat"), ale nic się z tego projektu nie urodziło. Zobaczymy, jak będzie tym razem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 20 czerwca 2017, 21:25   mustang2009
No jak oddadzą ducha kozackiego Duke'a to będzie fajny film :D
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 20:34   sal371
Dobry czy nie dobry film, ważne, że jest szansa na tym zarobić. Może ludziska pójdą z sentymentu? Albo z ciekawości?
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 13:27   Paladyn_Rage
No dajcie spokój... Nie da się zrobić dobrego filmu z Djukiem. Owszem, pastisz pokroju Kung Fury załatwiłby kwestię formy filmu, ale wciąż pozostaje kwestia obsadzenia odpowiedniego aktora, co jest średnio wykonalne. Nie wspominając o tym, że bez kategorii R dostalibyśmy jakiś rozmemłany szajs. Dorzućmy tu jeszcze liberalne tendencje w Hollywoodzie, które najpewniej zaowocowałyby solidną kastracją materiału źródłowego. Nie widzę sensu.
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 13:06   Nfsfan83
Choćby się starali wyjdzie z tego wielka kupa, czemu??? To nie te lata, że kreciło się dobre filmy akcji jak Predator czy choćby np Bohater Ostatniej Akcji. W roli Duke mógłby wystąpić... Arnold albo... Dolph Lundgren z frycem z Roky IV :D https:randomoverload.org/wp-content/uploads/2012/02/48eaduke-nukem-totally-looks-like-ivan-drago.jpg
niedziela, 18 czerwca 2017, 23:17   DETHKARZ
"zgłosiła się do nas masa wytwórni filmowych" - xD
niedziela, 18 czerwca 2017, 21:17   V1nci
Oooo super i Arnold jako Duke. Bomba.
niedziela, 18 czerwca 2017, 20:56   SomekindofDevil
Gdyby tak Robert Rodriguez kręcił film o Księciu... :D
niedziela, 18 czerwca 2017, 20:14   Arek1987
Do obsadzenia roli Duke idealnie nadaje się Krzysztof Rutkowski, nawet wlosy już przygotował.
niedziela, 18 czerwca 2017, 20:00   Arturzyn
To będzie najdłużej produkowany film świata.
niedziela, 18 czerwca 2017, 19:16   BombMarley
Jeśli bohater filmu będzie taki jak bohater pierwowzoru - mięśniak rzucający one-linerami,bez głębszych rozterek i z podejściem do kobiet ww., film może się udać,bo (zakładając że nic nie zawiedzie), będzie ciekawym hołdem złożonym filmom akcji z przełomu lat 80' i 90'.Natomiast jeśli będą chcieli Duke'a ugrzecznić, nadać mu więcej głębi (tylko na Teutatesa po co ?!),będzie spektakularna klapa.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Najświeższa odsłona jedna z najpopularniejszych serii w historii gier w końcu ma wersję pecetową. Na dobrym sprzęcie wygląda ona – co oczywiste – lepiej niż edycje konsolowe. Mniej oczywiste są stojące za tym wszystkim technologie.

Komentarzy:
9

Deliverance robi wiele, by oddać sprawiedliwość średniowiecznym fechmistrzom. Wraz z zawodowymi szermierzami postanowiliśmy sprawdzić, ile system walki ma wspólnego ze sposobem, w jaki posługiwano się bronią w XV-wiecznych Czechach.

Komentarzy:
1

Kilka niezależnych, zbliżonych do firmy źródeł podało nam informacje o zamknięciu studia. 

Komentarzy:
16

…który zamienił desktopa na cienkiego gamingowego laptopa z technologią Max-Q. I teraz bardzo tego żałuje. 

Komentarzy:
68

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z