Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDuke Nukem – Trwają przymiarki do filmu

Cursian niedziela, 18 czerwca 2017, 16:09 Film, serial, animacja

Kinowy Borderlands również żyje i ma się dobrze.

Randy Pitchford, prezes Gearbox Software, poruszył podczas E3 kwestię kinowych wersji popularnych marek firmy. Na początek kilka słów o ekranizacji Borderlands, która nie jest żadną niespodzianką, ale zniknęła z radarów jakiś czas temu. Okazuje się, że projekt ma się dobrze:

Opracowywaliśmy scenariusze i strategia, wedle której obecnie działamy, jest taka, że obracamy się całkowicie w uniwersum Bordelands, ale zamiast pokazywać historie znane z gier, tworzymy nowe opowieści, więc filmy będą miały swój własny kanon. Wykorzystamy wszystkie postacie i wątki, podobnie jak robi to Marvel. Fabuł ich filmów nie znajdziemy w żadnym komiksie, ale [na ekranie – dop. red.] jest masa znanych postaci i motywów, przedstawione są nawet niektóre sytuacje [z komiksów – dop. red.]. 

Potencjalnie ciekawszy jest inny fragment rozmowy. Okazuje się, że w planach jest również ekranizacja przygód Duke'a.

Pracujemy nad tym! Nie mogę tego oficjalnie ogłosić, ale rzuciło mnie to na kolana, zgłosiła się do nas masa wytwórni filmowych. Właśnie dogadujemy umowę z dużym studiem. To dokładnie tacy ludzie, jacy powinni robić film "Duke Nukem" – zobaczymy, co się wydarzy. Trudno w to uwierzyć, [ale – dop. red.] prawdopodobnie coś z tego wyjdzie.

Część z Was być może pamięta, że nie jest to pierwsze podejście do ekranizacji przygód Księcia. W latach 90. adaptacją zajmował się Lawrence Kasanoff (producent m.in. "Prawdziwych kłamstw" z Arnoldem Schwarzeneggerem i filmowego cyklu "Mortal Kombat"), ale nic się z tego projektu nie urodziło. Zobaczymy, jak będzie tym razem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 20 czerwca 2017, 21:25   mustang2009
No jak oddadzą ducha kozackiego Duke'a to będzie fajny film :D
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 20:34   sal371
Dobry czy nie dobry film, ważne, że jest szansa na tym zarobić. Może ludziska pójdą z sentymentu? Albo z ciekawości?
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 13:27   Paladyn_Rage
No dajcie spokój... Nie da się zrobić dobrego filmu z Djukiem. Owszem, pastisz pokroju Kung Fury załatwiłby kwestię formy filmu, ale wciąż pozostaje kwestia obsadzenia odpowiedniego aktora, co jest średnio wykonalne. Nie wspominając o tym, że bez kategorii R dostalibyśmy jakiś rozmemłany szajs. Dorzućmy tu jeszcze liberalne tendencje w Hollywoodzie, które najpewniej zaowocowałyby solidną kastracją materiału źródłowego. Nie widzę sensu.
poniedziałek, 19 czerwca 2017, 13:06   Nfsfan83
Choćby się starali wyjdzie z tego wielka kupa, czemu??? To nie te lata, że kreciło się dobre filmy akcji jak Predator czy choćby np Bohater Ostatniej Akcji. W roli Duke mógłby wystąpić... Arnold albo... Dolph Lundgren z frycem z Roky IV :D https:randomoverload.org/wp-content/uploads/2012/02/48eaduke-nukem-totally-looks-like-ivan-drago.jpg
niedziela, 18 czerwca 2017, 23:17   DETHKARZ
"zgłosiła się do nas masa wytwórni filmowych" - xD
niedziela, 18 czerwca 2017, 21:17   V1nci
Oooo super i Arnold jako Duke. Bomba.
niedziela, 18 czerwca 2017, 20:56   SomekindofDevil
Gdyby tak Robert Rodriguez kręcił film o Księciu... :D
niedziela, 18 czerwca 2017, 20:14   Arek1987
Do obsadzenia roli Duke idealnie nadaje się Krzysztof Rutkowski, nawet wlosy już przygotował.
niedziela, 18 czerwca 2017, 20:00   Arturzyn
To będzie najdłużej produkowany film świata.
niedziela, 18 czerwca 2017, 19:16   BombMarley
Jeśli bohater filmu będzie taki jak bohater pierwowzoru - mięśniak rzucający one-linerami,bez głębszych rozterek i z podejściem do kobiet ww., film może się udać,bo (zakładając że nic nie zawiedzie), będzie ciekawym hołdem złożonym filmom akcji z przełomu lat 80' i 90'.Natomiast jeśli będą chcieli Duke'a ugrzecznić, nadać mu więcej głębi (tylko na Teutatesa po co ?!),będzie spektakularna klapa.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z