Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMedal of Honor: Pacific Assault za darmo na Originie

Cursian piątek, 16 czerwca 2017, 9:49 News

W grze można doświadczyć między innymi ataku na Pearl Harbor.

Nie da się ukryć, że nie jest to produkcja specjalnie świeża, bowiem wydano ją w 2004 roku, ale w swoim czasie spotkała się z całkiem pozytywnym odbiorem – wersja PC może pochwalić się średnią na Metacrticu 80%. Jeśli chcecie się przekonać, czy zachowała część dawnej magii, wystarczy, że klikniecie TUTAJ i dodacie ją do biblioteki Origin. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 17 czerwca 2017, 16:11   seraf5
@mrowczak
Przecież napisałem, że aktywowałem tym sposobem BF2. Wystarczy napisać, że się zgubiło płytę czy nie ma się napędu w laptopie i grę przypisują do konta.
@fanboyfpsow
Nie masz szukać tej gry na liście tyko z tej listy wybrać Origin, zresztą w sumie to nieważne jaką grę wybierzesz, ważne żebyś się dostał do live chata.
sobota, 17 czerwca 2017, 11:29   Avenien
Olaf: hmm faktycznie, nie ma go w liście gier on the house, ale musiał być jakoś inaczej rozdawany, bo mam go w bibliotece aktywnego, a nigdy nic nie kupiłem na originie.
sobota, 17 czerwca 2017, 11:11   Olaf
@Avenien
Battlefield 4 nie był rozdawany za darmo, tylko DLC.
sobota, 17 czerwca 2017, 10:05   Avenien
@V1nci: Balefield 3 Battlefield 4 plus potem DLC, Jade Empire, Mass Effect 2, Dragon Age Origins, NFS Most Wanted, plus jakieś inne (dobre) starocie. Steam (Valve) Ci nic nie daje(no raz parę lat temu dali Portal), to wydawca gry może zdecydować, że udostępni grę za darmo.
sobota, 17 czerwca 2017, 0:37   fanboyfpsow
Seral5 no szukałem po grach i moh aa nie było spróbuję jutro przez origin.
piątek, 16 czerwca 2017, 23:54   mrowczak
@seraf5 to spróbuj aktywować BF2. ;)
piątek, 16 czerwca 2017, 21:10   V1nci
A spoko znowu to samo. Steam daje bardzo rzadko jakąś grę za darmo, ale zazwyczaj jest to dobry tytuł np. ostatni PayDay czy Sniper Elite V2. Tutaj widzę, że dali BF3 i to by było na tyle jeśli chodzi o dobre gry. Nie twierdzę, że MoH jest zły, ale dodawanie po raz kolejny tej samej starej gry jest trochę słabe.
piątek, 16 czerwca 2017, 20:06   seraf5
Ale w jakim sensie? Chodzi ci o to, że nie da się wybrać gry na stronie technicznej? Wybierasz wtedy po prostu Origin, byle dostać się na live chat. I nie mów, że się nie da, bo mam doświadczenie - ilekroć wyrwę jakiegoś starocia od EA to piszę do nich na Lice Chacie, żeby mi go aktywowali. Dostałem tak m.in. C&C Tiberium Wars (przy C&C Renegade dali mi całe Ultimate Collection!), MoH: AA, BF2, FIFA 08, Crysis czy Simcity Societies (dodali mi przy okazji dodatek za darmo). Próbuj, a dostaniesz.
piątek, 16 czerwca 2017, 14:12   fanboyfpsow
@seral5 Niestety nie ma możliwości uzyskania pomocy do Medal of honor allied assauld tylko warfighter airborne i 2010
piątek, 16 czerwca 2017, 14:09   fanboyfpsow
@mrowczak To ja znów odwrotnie wiem że Pa już było Ale AA sobie nie przypominam a przynajmniej w ramach specjalnego prezentu.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z