Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Pokémon Ultra Sun/Moon oraz Pokken Tournament DX już wkrótce [WIDEO]

Cross wtorek, 6 czerwca 2017, 18:47 News
3DS

Pokémony na Switcha? Owszem, ale nie te, których wszyscy się spodziewali.

Transmitowany dziś internetowo program Pokémon Direct większość fanów Nintendo oglądała z nadzieją, że Pokémony uciekną w końcu z mobilnego getta i trafią na Switcha. Wskazywały na to zwłaszcza wiarygodnie brzmiące plotki o rozszerzonej wersji Sun & Moon zwanej Pokémon Stars. The Pokémon Company miało dziś jednak trzy inne tytuły do zapowiedzenia: Pokken Tournament DX, Pokémon Ultra Sun oraz Pokémon Ultra Moon.

Te dwie ostatnie to rozszerzone wersje oryginalnego Pokémon Sun/Moon... wydane znowu na Nintendo 3DS. Mamy spodziewać się alternatywnej wersji znanej już fabuły z nowymi stworkami w tle. Światowa premiera 17 listopada. Innym smacznym odgrzanym kotletem ma być zaplanowane na 22 września Pokken Tournament DX, czyli znana z automatów i Wii U bijatyka wzbogacona o pięć nowych postaci (w tym Decidueye'a), dodatkowe tryby oraz nowe stworki służące jako wsparcie (m.in. Litten oraz Popplio).

22 września na 3DS Virtual Console pojawią się też delikatnie odrestaurowane wersje klasycznego Pokémon Gold/Silver – a mówiąc "delikatnie", mam na myśli dodanie możliwości bezprzewodowej wymiany Pokémonami i kompatybilność z Pokémon Bank. Ci, którzy kręcą na to wszystko nosem i chlipią za kilkudziesięciogodzinnym erpegiem na Switcha, nie powinni jednak tracić jeszcze nadziei. Czujni internauci zauważyli, że w oficjalnym ogłoszeniu prasowym przez chwilę znajdował się tekst "Nintendo Switch: TBA", który po paru minutach zniknął bez śladu. Może Nintendo nie wyciągnęło jeszcze wszystkich asów z rękawa?

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 8 czerwca 2017, 17:06   IDareKI
@Klajkopka jaki remaster? To jest sequel a nie żaden remaster.
wtorek, 6 czerwca 2017, 22:02   Zekrom
Moja rekacja na żywo była mniej więcej taka, o dostają gry na 3ds, pewnie remake 4 genu, CO KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Kupie.
wtorek, 6 czerwca 2017, 19:59   Klajkopka
Ehh, znowu remaster, miejmy nadzieję że będzie poziomu black2/white2, zresztą i tak kupię :P
wtorek, 6 czerwca 2017, 19:43   kugron
Jejku, jak dobrze że nie kupiłem Sun/Moon. A przymierzałem się dotego kilka razy.
wtorek, 6 czerwca 2017, 18:58   AdamWTS
Żeby nie być gołosłownym http:kotaku.com/pokemon-ultra-sun-and-moon-coming-only-to-3ds-later-thi-1795847363
wtorek, 6 czerwca 2017, 18:55   AdamWTS
W sprawie wpisu o Switchu w artykule prasowym Nintendo wydało w tej sprawie sprostowanie. To była zwykła pomyłka.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z