Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Gears of War 4: Wkrótce darmowy weekend [WIDEO]

Cursian sobota, 3 czerwca 2017, 11:50 News

Autorzy przypominają też o nadchodzącej aktualizacji.

Grę studia The Coalition będzie się dało przetestować w dniach 9-15 czerwca zarówno w wersji na PC, jak i XBO. W tym czasie będzie można grać łącznie przez 10 godzin, a pośród dostępnych atrakcji znajdzie się między innymi pierwszy akt kampanii oraz tryb hordy.

Ten ostatni 6 czerwca doczeka się obszernego darmowego rozszerzenia. Zaoferuje ono nowe umiejętności dla poszczególnych klas, dwie nowy mapy (znane fanom "trójki" Rust Lung i Avalanche "z dwójki") oraz garść innych świeżynek. Poniżej możecie zobaczyć jego zwiastun.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 4 czerwca 2017, 22:48   tupolew519
chetnie ja przetestuje.
sobota, 3 czerwca 2017, 19:57   nietrol
No to tutaj ciekawostka dla tych co jeszcze nie wiedzą. Otóż aktualnie pełna wersja GOW4 to 125GB do ściągnięcia. Nie ma że boli. Ciekawe czy darmowy weekend będzie miał swój osobny instalator.
sobota, 3 czerwca 2017, 19:15   cali
Reszta postaci w starych GOW jest do zapamiętania a w 4 jako dodatek bez znaczenia jedynie Kait Diaz odgrywa większą rolę w fabule lepiej niż JD. W starych GOW postacie kapitalne do zapamietania: Augustus Cole jako badass z humorem lepszym niż Duke z Duke Nukem 3D, dalej Dom i jego wątek poszukiwania żony i jego koniec ratując Marcusa i poświęcając się. Damon Baird mniej ale jeszcze próbuje docinać dla reszty. W GOW 4. Delmont Walker nie istnieje ze słabym humorem a Osacr Diaz na początku próbuje uczyć Kait
sobota, 3 czerwca 2017, 18:59   cali
W GOW 4 postaciom brak wyrazu twarzy mimiki. JD np. wygląda nie przekonująco dzięki mimice złej, Marcus jak zawsze dobrze chociaż w poprzednich częściach było lepiej. Reszta ekipy też jakby z taką mimiką twarzy bez przekonania.Element do poprawienia w kolejnej odsłonie. Krytyka się należy dla Microsoftu za zmianę strategi bo nowe studia miały zmienić jakość a nie główne postacie w GOW czy HALO. Locke i JD nie cieszą już tak jak Master Chief (bez Cortany też nie ma sensu) czy Marcus.
sobota, 3 czerwca 2017, 18:48   cali
Marcus Fenix jednak lepiej pasuje niż James Dominic Fenix. JD jest taki mniej zdecydowany, jakby się uczył i na wesoło mu to szło. Marcus to typowy weteran już od pierwszej części ponury i zmęczony walką. Marcus nie przebiera w środka kiedy idzie do celu nawet lepiej drzwi otwiera z kopa, a JD nie zawsze w 4 często z pomocą lub pcha rękami a czasami z kopa.
sobota, 3 czerwca 2017, 18:41   cali
"Autorzy przypominają też o nadchodzącej aktualizacji." - i chwalą się że to największe uaktualnienie z serii tej gry.
sobota, 3 czerwca 2017, 18:40   cali
@Antimasterplan - "Mam nadzieję, że GoW4, choć stworzony bodajże przez inne studio, reprezentuje podobnie dobry poziom co GoW." - The Coalition kontynuują dzieło tak samo dobrze jak Epic Games. Rozgrywka miodna dłuższa i bardziej rozbudowana. Tylko fabuła i postacie jakby gra była robiona pod młodszego gracza. Rozgrywka jednak to tak samo miodna jak reszta gier serii. Większe zróżnicowanie wrogów, na większą skale poziomy i najlepsze że poziom trudności na najwyższym poziomie podnosi poprzeczkę serii.
sobota, 3 czerwca 2017, 18:35   cali
@Antimasterplan "GoW: Ultimate Edition pozbyła się bolączek znanych z okresu około-premierowego" - poprawili system fizyki postać się nie blokuje, ale towarzysze są głupsi niż w oryginale.
"Do tego odświeżona oprawa jest naprawdę przyjemna dla oka - masa dobrej roboty w tym zakresie." - Zakres palety kolorów jak z drugiej części, podobna graficznie.
"ale po dziś dzień niedoścignionymi mechanizmami rozgrywki w kontekście radości płynącej z walki." - w tej grze liczy się rozgrywka miodna a fabuła jako dodatek
sobota, 3 czerwca 2017, 12:43   Antimasterplan
Mam nadzieję, że GoW4, choć stworzony bodajże przez inne studio, reprezentuje podobnie dobry poziom co GoW. Przyznam więc, że ucieszyłem się z powyższego newsa, bo będzie okazja sprawdzić "co i jak" :)
sobota, 3 czerwca 2017, 12:39   Antimasterplan
Kupiłem na niedawnej promocji w MS Store GoW: Ultimate Edition i Chryste, jak ja tęskniłem za tą grą, która, co warto zaznaczyć, pozbyła się bolączek znanych z okresu około-premierowego <nomożepozalipnymAItowarzyszy>, i śmiga aż miło. Do tego odświeżona oprawa jest naprawdę przyjemna dla oka - masa dobrej roboty w tym zakresie. Praktycznie całkowicie nowa ze starymi, prostymi, ale po dziś dzień niedoścignionymi mechanizmami rozgrywki w kontekście radości płynącej z walki.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Twórcy BloodRayne oskarżają Microsoft o kradzież

News
wtorek, 24 kwietnia 2018

tworcy-bloodrayne-oskarzaja-microsoft-o-kradziez Poszło o światła i cienie w Sea of Thieves, Gears of War 4 czy PUBG-u.

Komentarzy:
11

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z