Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ghost Recon Wildlands – Ujawniono szczegóły DLC Fallen Ghosts

Cursian poniedziałek, 15 maja 2017, 21:34 News
PC

Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają je 30 maja, pozostali będą musieli poczekać do 6 czerwca.

Akcja Fallen Ghost toczy się po wydarzeniach znanych z podstawki. Okazuje się, że działania Duchów przyniosły efekty odmienne od oczekiwanych, w efekcie czego w Boliwii rozpętał się jeszcze gorszy chaos. Dowództwo postanowiło wysłać dzielnych wojaków na ostatnią misję – ich zadaniem będzie pomoc w ewakuacji grupki agentów CIA i uratowanie ostatnich amerykańskich cywili w regionie. Początek wyprawy nie idzie jednak zgodnie z planem – śmigłowiec operatorów zostaje zestrzelony nad wrogim terytorium, a oni sami stają się celem polowania elitarnego oddziału bandytów złożonego z byłych członków kartelu i grupki sprzedajnych komandosów. Duchy muszą wydostać się z piekła, a przy okazji wyeliminować czterech wrogich bossów kryjących się w trzech nowych regionach.

Opowieść zostanie podzielona na 15 misji. W ich trakcie zmierzymy się z nowymi rodzajami przeciwników (między innymi ciężkozbrojnymi osiłkami okutanymi w grube kamizelki kuloodporne lub spryciarzami potrafiącymi zakłócić działanie wszelkiej elektroniki). Do tego dochodzi garść nowej broni, w tym kusza strzelająca eksplodującymi bełtami, oraz kilka świeżych talentów. Z wpisu na blogu Ubisoftu wynika też, że w DLC wcielimy się w zupełnie nowego bohatera, który rozpocznie grę na 30. poziomie doświadczenia i będzie miał do dyspozycji wszystkie umiejętności z podstawowej wersji gry. Limit doświadczenia podniesiono do 35 poziomu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 25 maja 2017, 11:41   LazyPower
paveup Może Ubi powiedziało, że nie będzie DLC. Tylko chodziło im prawdopodobnie o to, że nie będzie DARMOWYCH.
wtorek, 16 maja 2017, 15:09   Damian77777
LazyPower to bedzie platne DLC zapewne tak jak peirwsze bedzie kosztowac okolo 60 zł.
Ja jestem niezle zajarany ghost recon wildlands w co-opie idzie sie naprawde niezle bawic w tej grze :)
wtorek, 16 maja 2017, 10:02   Adorianu
@Dantes Wildlands też ma militarny klimat.
wtorek, 16 maja 2017, 9:31   Dantes
+paveup polityka Ubisoft odnośnie dlc jest oczywista będą zarabiać na dodatkach mniej lub więcej a mówiąc o Ghost Recon Wildlands już na początku mi się coś nie podobała się koncepcja gry wole Future Soldier ponieważ w niej można czuć militarny klimat.
wtorek, 16 maja 2017, 8:53   LazyPower
To będzie darmowe dlc czy płatne??
wtorek, 16 maja 2017, 8:23   paveup
czy mi się wydaje czy ubi miało nie wydawać już dlc które będą dzielic graczy, bo takie DLC właśnie wybitnie uniemożliwia tym bez dodatku kontynuowanie gry na podobnych prawach. mogą wydać 10 dlc po 15$ co miesiąć w każdym podnosząc lvl cap i mamy abonament bez którego nie da się dalej grać.
wtorek, 16 maja 2017, 0:25   Cyjanek
@Masters110 Tak samo było w destiny. Podnieśli poziom do 40, i bardzo dużo rzeczy można było odblokować wtedy dopiero. Nawet tych z podstawowej wersji. Tylko że musiałeś mieć dlc żeby osiągnąć 40
poniedziałek, 15 maja 2017, 23:10   Masters110
P.S. Chodzi mi oczywiście o to, że będą pewnie w każdym dlc zwiększać poziom, nawet z tego powodu będą wypuszczać małe i to dodawać, żeby nie było że mało dają
poniedziałek, 15 maja 2017, 23:09   Masters110
Podniesie max poziomu... Zaczyna się...
To samo było w STWOR i z max 50 zrobił się 75
poniedziałek, 15 maja 2017, 23:05   Cyjanek
Trzech nowych regionach? Świat będzie jeszcze większy? Niby fajna gra ale beta ją u mnie skreśliła

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z