Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMarvel Games pracuje nad kilkoma niezapowiedzianymi projektami

Papkin wtorek, 9 maja 2017, 11:38 News

I wybija się na niepodległość (względem oddziałów odpowiedzialnych za komiksy i filmy).

Gdy piszę te słowa, Insomniac Games poleruje grywalnego Spider-Mana, nowe Marvel vs Capcom jest niemal gotowe do wrześniowej premiery, Telltale kleci kolejne odcinki Guardians of the Galaxy (pilot został przyjęty względnie ciepło), a w biurach Eidosu Montreal trwa (prawdopodobnie) produkcja kolejnej gradaptacji "Avengersów" lub "Strażników galaktyki".

Wiele wskazuje jednak na to, że to dopiero początek ekspansji. Jak twierdzi na łamach GameSpotu Jay Ong, piastujący w Marvelu funkcję wiceprezesa ds. gier i innowacji, jego firma produkuje przynajmniej kilka niezapowiedzianych jeszcze gier (przeznaczonych na konsole, urządzenia mobilne oraz okulary rzeczywistości wirtualnej).

W rozmowie Ong wykłada również nową filozofię studia: Marvel traktuje gry wideo jako samodzielne medium, które ma opowiadać nowe historie, nie zaś "dopowiadać" fabuły kinowych hitów czy komiksów.

Kostium Spider-Mana (w grze Insomniac) nie pochodzi z kina czy z komiksu. Ten biały pająk to zupełnie oryginalny projekt. Przebyliśmy długą drogę. Kiedyś służyliśmy [w Marvel Games – dop.] za wsparcie dla innych mediów, dziś nie jesteśmy tak wielcy, jak działy odpowiedzialne za filmy kinowe i telewizyjne, ale wciąż się rozwijamy.

Ong dodaje, że w kwestii gier wideo Marvel Games jest zarówno kuratorem decydującym, któremu studiu powierzyć konkretną markę, jak i pełnoprawnym współautorem.

Marvel vs Capcom: Infinite ukaże się we wrześniu. Daty premier The Avengers Project i Spider-Mana studia Insomniac nie są jeszcze znane (choć pojawiły się pogłoski, wedle których ta druga produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 9 maja 2017, 15:09   Kopah
Spider-man na PS4 od Insomniac to może być druga młodość dla gier Marvela z dala od łap Activision, zobaczymy jak to będzie dalej, DC się ładnie wybiło w grach dzięki Batmanom i Injustice, więc czas na ich kumpli z Marvela :P
wtorek, 9 maja 2017, 13:54   Dantes
Mówiąc o Guardians of the Galaxy od Telltalle styl graficzny straszy duży minus dla grafików i projektantów, inna sprawa z The Avengers projektem ma zając się Square Enix więc powinno wyjść dobrze ale trzeba czekać na więcej materiałów z gry.
wtorek, 9 maja 2017, 13:49   Dantes
+GeDo The Amazing Spider-Man 1 i 2 wraz Deadpool od strony graficznej były dobre ale miały sporo błędów technicznych, reedycja Marvel Ultimate Aliance z 2016 niby dostała dlc ale port wykonany na kolanie z wieloma problemami niby Marvel Ultimate Aliance 2 dostało lepszy port ale fabularnie kuleje dobrze że Activision straciło prawo do gier Marvel w Insomnaic jest nadzieja że zrobią grę człowiekiem pająkiem ale z drugiej strony można zremasterować Spider-Man 1 i 2 z PS1 w HD dać wsparcie szerokiego ekranu.
wtorek, 9 maja 2017, 12:17   GeDo
Insomiac to by mogło zrobic remeka pierwszych 3 czesci Spyro które wyszly na PSX:D Ratchet & Clank wyszedł im świetnie na PS4.Co do tematu to dawno nie było dobrej gry akcji ze swiata Marvela.O serii Lego nie wspominam bo to osobna kategoria dla mnie:P.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z